Opozicinei Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijai vadovaus E. Gentvilas, o TS-LKD – G. Landsbergis (0)

Seimas | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Seimas | lrs.lt, O. Posaškovos nuotr.

Šiandien, lapkričio 14 dieną, susirinkusi naujos kadencijos Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija patvirtino, kad dirbs opozicijoje ir frakcijos seniūnu išrinko Eugenijų Gentvilą. Seimo liberalų komandą sudarys 14 politikų, tai yra didžiausia Liberalų sąjūdžio frakcija per partijos veiklos dešimtmetį, rašoma pranešime.

Į pirmąjį frakcijos posėdį susirinkę liberalai nutarė, kad nepritars valdančiųjų planams didinti mokesčius, riboti žmonių ar verslo laisvę, liberalai taip pat aktyviai priešinsis iniciatyvoms dėl valstybinio monopolio kūrimo.

„Liberalai kovos už tai, kad nebūtų kišamasi į esmines žmogaus teises ir laisves, taip pat – kad nebūtų žlugdoma laisvė ir konkurencija ekonomikoje. Manome, kad teisingas kelias Lietuvai – mažinti darbuotojų apmokestinimą, naikinti kliūtis verslui ir be išlygų gerbti žmonių teises, kad visi galėtų jaustis pilnaverčiais šios valstybės kūrėjais“, – sako Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovu išrinktas E. Gentvilas.

Jis pabrėžia, kad liberalai pasirengę pritarti racionaliems, valstybei ir žmonėms naudingiems valdančiųjų pasiūlymams. „Lietuvai kaip oro reikia naujų darbo vietų, naujų investicijų. Todėl valdžia turi ne riboti, suvaržyti ir drausti, bet leisti, skatinti ir remti žmonių bei verslo iniciatyvas“, – sako E. Gentvilas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos posėdyje frakcijos pirmininku vienbalsiai išrinktas TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, teigiama partijos pranešime spaudai.

„Esame įsitikinę, kad pagrindiniai šių dienų Lietuvos iššūkiai yra ekonominės ir socialinės atskirties mažinimas, kuriant naujas darbo vietas, sisteminė švietimo reforma, siekiant geriausios kokybės išsilavinimo kiekvienam, visapusiškas Lietuvos saugumo stiprinimas, įskaitant svarbiausių energetikos projektų tęstinumą, struktūrinė viešojo sektoriaus pertvarka, emigracijos suvaldymas bei išvykusiųjų tautiečių susigrąžinimas į Tėvynę“, – teigiama pirmadienį išplatintoje politinėje deklaracijoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė