Taline vyko Baltijos kultūros komiteto posėdis (0)

baltijos-saliu-kulturos-posedis_lrkm-ltjpg

Baltijos kultūros komiteto posėdis | lrkm.lt nuotr.

Lapkričio 11 d. Taline, Estijoje, vyko kasmetinis Baltijos kultūros komiteto posėdis, kuriame Lietuvos kultūros viceministras Romas Jarockis susitiko su Latvijos kultūros ministerijos ir Estijos kultūros ministerijos sekretoriais bei Baltijos šalių kultūros ministerijų pareigūnais.

Posėdžio metu buvo pristatyti kiekvienos šalies aktualiausius kultūros politikos klausimai per einamųjų metų laikotarpį (pasiekimai, pokyčiai, planai). Atskiras dėmesys buvo skiriamas Estijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai (2017 m. liepa-gruodis) renginiams ir aktualijoms pristatyti.

Susitikimo metu taip pat buvo apžvelgiamas Baltijos šalių dalyvavimas įvairiuose tarptautinio bendradarbiavimo formatuose, atkreipiant dėmesį į bendro stendo Venecijos architektūros bienalėje 2017 m. rengimo galimybes, bendradarbiavimo stiprinimą kino srityje ir rengiant ilgametes tradicijas turintį Baltijos teatrų festivalį. Baltijos kultūros komiteto posėdyje buvo atnaujinta ir informacija, susijusi su artėjančio Baltijos šalių nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio 2018 m. renginiais ir bendrais projektais.

2015 m. Baltijos kultūros komiteto posėdis vyko Palangoje, Lietuvoje. Šis tarptautinis bendradarbiavimo formatas yra susijęs su Baltijos Ministrų Taryba, įkurta 1994 m.

Kategorijos: Baltų žemėse, Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė