Pirmą kartą rengiama tarptautinė literatūros šventė „Vilniaus lapai“ (0)

skaito knyga_autor. A.Zukas, smm.lr nuotr

A.Žuko nuotr., smm.lt

Lietuvoje pirmą kartą rengiama tarptautinė literatūros šventė „Vilniaus lapai“. Tris dienas (gruodžio 9-11 d.) truksianti, skirtingose Vilniaus vietose vyksianti šventė Lietuvos žiūrovams pristatys dvylika renginių, skirtų literatūros skaitymams.

Šventės „Vilniaus lapai“ sumanytojai siekia rašytojų ir poetų viešiesiems skaitymams suteikti deramą dėmesį, tad renginio pagrindine tema taps literatūros autoriai – poetai ir prozininkai, skaitysiantys savo kūrinius ir bendrausiantys su žiūrovais.

„Vilniaus lapai“ turės dvi programos dalis – dienos programą ir vakaro programą.

Pagrindiniai trys vakarai skirti pristatyti vieną užsienio ir du lietuvių rašytojus. Susitikimai su jais ir literatūros skaitymai vyks Nacionalinio dramos teatro salėje.

Dieną Nacionalinio dramos teatro fojė vyks atviri ir nemokami renginiai – literatūros skaitymai, džiazo improvizacijos, pokalbiai su autoriais, filmų peržiūros, parodos ir t.t. Renginyje bus pristatyti  įvairių kartų lietuvių literatūros autoriai – nuo Nacionalinės premijos laimėtojų iki jaunųjų poetų.

Teatre veiks dvi specialiai šventei sukurtos fotoparodos. Savaitgalį poezijos skaitymai persikels ir į Valstybės pažinimo centrą (Prezidento rūmai).

Poeziją ir prozą tris dienas lydės džiazas, kinofilmai, improvizacijos ir kūrybinės dirbtuvės.

Šventės„Vilnius lapai“ sumanymą, idėją ir programą idėjos autoriai ir rengėjai pristatys lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 10.30 val., Valstybės pažinimo centre (Prezidento rūmai, įėjimas – Totorių g. 28).

Būtina su savimi turėti asmens dokumentą.

 Apie dalyvavimą prašoma pranešti el.paštu roma@prservice.lt arba tel. 8 686 32565.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė