Šiaulių gydytojas lieka nuteistas dėl kyšininkavimo (0)

pixabay.com nuotr.

pixabay.com nuotr.

Lapkričio 7 d. Lietuvos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą pagal VšĮ Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos gydytojo A. Š. apeliacinį skundą, atmetė nuteistojo skundą ir paliko galioti 2016 m. birželio 10 d. paskelbtą Šiaulių apygardos teismo nuosprendį, kuriuo gydytojas A. Š. buvo pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo, taip pat jam buvo skirta 170 MGL (6 402, 20 eurų) bauda.

Ikiteisminio tyrimo metu Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai kartu su bylą kontroliuojančiais prokurorais nustatė, kad Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos gydytojas A. Š. iš pacientų ėmė kyšius už vaistų suleidimą nemokant už šią paslaugą į ligoninės kasą.

Šioje baudžiamojoje byloje įtarimai dėl gydytojo papirkimo buvo pareikšti ir šešiems pacientams, tačiau juos, pripažinusius savo kaltę, Šiaulių apylinkės teismas 2015 m. spalį atleido nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą ir skyrė baudžiamojo poveikio priemones – sumokėti nuo 188 eurų (5 MGL) iki 376 eurų (10 MGL) įmokas į nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Tuo tarpu, STT pirmadienį, lapkričio 7 dieną, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo Kauno klinikinei ligoninei priklausančiuose P.Mažylio gimdymo namuose.

Viena pacientė prisistatė pareigūnams ir skundėsi, jog jai teko mokėti už nejautrą, nors pagal įstatymus ši procedūra – nemokama. Pacientė tvirtino negavusi jokio čekio, patvirtinančio mokėjimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė