Vilniuje prasidėjo išmanių sprendimų paroda „Išmanioji Lietuva“ (0)

R. Dačkaus nuotr.

R. Dačkaus nuotr.

Vilniuje, „Litexpo“, prasidėjo išmanių sprendimų paroda „Išmanioji Lietuva“. Vilniečiai ir sostinės svečiai galės pajusti, ką reiškia gyventi išmaniuosiuose namuose, pamatyti mūsų šalyje kuriamas skraidykles, pažaisti kompiuterinius žaidimus, susipažinti su naujausiais vaizdo ir garso sprendimais. Renginio lankytojai taip pat galės pasiklausyti sėkmės istorijų bei sužinoti apie ateities įmonėms ir jų darbuotojams reikalingus gebėjimus.

„Išmanioje Lietuvoje“ pranešimus skaitys ir savo idėjas pristatys vienintelis Visatos paslapčių laboratorijoje CERN dirbantis lietuvis fizikas Aurelijus Rinkevičius, į Nobelio premiją pretendavęs mūsų šalies mokslininkas Virginijus Šikšnys, Europą užkariaujančios drabužių mainų ir prekybos bendrovė „Vinted“, kiti ekspertai, savo idėjomis ir žiniomis kuriantys modernią ir pažangią Lietuvą.

„Lietuva – sumanių, darbščių ir kūrybingų žmonių šalis. Jiems rūpi tėvynė ir jos ateitis, o jų idėjos sutelkia,ir padeda valstybei judėti išmanios šalies keliu. Šie kūrybingi žmonės – didžiausias mūsų turtas“, – sakė parodą atidariusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pasak Prezidentės, Lietuva visada turi būti greita ir kūrybinga. Tik taip mes galime būti veržlūs ir konkurencingi. Šalies vadovė pabrėžė, kad su savo unikaliomis idėjomis mūsų šalis jau yra pasaulio žemėlapyje, todėl labai svarbu nelėtinti tempo ir toliau judėti pirmyn.

Leidinio „Verslo žinios“ rengiamo sumanymo „Išmani Lietuva“ tikslas – surasti ir įvertinti šalies žmones, kurie bendradarbiauja ir kartu kuria pažangią valstybę. Numatoma, kad renginyje dalyvaus daugiau kaip 600 žinovų iš įvairiausių šalies sričių.

Paroda vyks lapkričio 4–5 dienomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė