„Skaidrumo talkas“: Viešieji pirkimai. Kokios valdžios pastangos suvaldyti politinę korupciją? (video) (4)

Agnė Bilotaitė | Alkas.lt nuotr.

Agnė Bilotaitė | Alkas.lt nuotr.

Naujas laidų ciklas „Skaidrumo talkas“ aiškinsis šalyje vykstančius korupcinius ir antikorupcinius procesus. Politinis ir teisinis mūsų valdžios gyvenimas praturtinamas auksiniais tualetais ir stalo įrankiais, ministrai nuolat puotauja su verslininkais ir neturi vargo, skirtingai nuo eilinių žmonių ir tarnautojų.

Pastarieji, matydami „gerą“ pavyzdį departamentuose ir savivaldybėse, nenuilstamai dirba savo naudai. Kaip padaryti, kad valstybės tarnystė būtų skirta žmogui, o ne antžmogiui. Kaip sugriauti korupcinę, nepotistinę, klaninę ir oligarchinę valdžios sistemą? Kaip pasiekti pasitikėjimą valdžia? Kaip įnešti į mūsų kasdienybę kuo daugiau skaidrumo, pradedant nuo mažų dalelių – talko, kuris būtinas iškelti į paviršių didelius, įsisenėjusius mūsų valstybės „didžiuosius sunkumus“, aiškinsis laidos vedėjas, teisininkas-advokatas, kriminalinės teisės specialistas dr. Ryšardas Burda.

Auksiniai stalo įrankiai, tai tik tam tikras markeris, paryškinantis sistemines žaizdas. Kaip galima sutramdyti politikų nepasotinamą apetitą įsisavinti viešuosius finansus, valstybės iždą.

Kaip juos priversti atsakyti už savo niekadėjiškus veiksmus. Apie tai ir ne tik teisininkas-advokatas  dr. Ryšardas Burda, kalbasi su parlamentines grupės „Už Lietuvą be korupcijos“ pirmininke Agne Bilotaite.

Kategorijos: Alko radijas, Skaidrumo talkas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė