Jauni žmonės gali lengviau įsigyti pirmąjį būstą (0)

statybos_statybunaujienos.lt

statybunaujienos.lt nuotr.

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“, pirmoji Lietuvoje pasiūliusi butų išperkamosios nuomos paslaugą, pristato naujoves, kurios naujo būsto įsigijimą išsimokėtinai padarys dar lankstesniu. Nuo šiol pradinis įnašas, reikalingas būsto kreditui gauti, galės būti kaupiamas ir projekto statybos metu, o lankstesnės ir patrauklesnės pradinio įnašo kaupimo sąlygos padės jauniems žmonėms įsigyti pirmąjį būstą.

„Pastaruoju metu daug jaunų žmonių, kurie dar nebuvo sukaupę pradinio įnašo, domėjosi galimybėmis įsigyti naują būstą. Atsižvelgdami į jaunų žmonių poreikius ir galimybes patobulinome „Rent2Buy“ paslaugą ir pasiūlėme dar lankstesnes išperkamosios nuomos sąlygas projekte „B23“. Šis projektas yra arti miesto centro, atitinka jaunų žmonių poreikius, o šio projekto butų kaina ir jų dydis yra orientuoti į jaunesnius žmones, įsigyjančius pirmą būstą“, – teigė įmonės valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

2015 metų pavasarį „Hanner“ rinkai pasiūlyta išperkamosios nuomos paslauga (Rent2Buy), kai pradinis įnašas sukaupiamas per 24 mėnesius gyvenant išsirinktame bute ir mokant nuomą, pasiteisino. Nuo paslaugos pristatymo momento, kompanija pasirašė daugiau nei 200 išperkamosios nuomos sutarčių, o pirmieji klientai jau įsigijo savo butus.  Atsižvelgusi į pirkėjų pasiūlymus, bendrovė norintiems įsigyti būstą „B23“ projekte sudarė galimybę pradinį įnašą kaupti dar prieš įsikuriant išsirinktame bute. Kompanija prognozuoja, jog dar lankstesnės ir patrauklesnės išperkamosios nuomos sąlygos ir šios paslaugos atsiradimas „B23“ projekte padės jauniems žmonėms įsigyjant pirmąjį būstą.

Tiesa, kompanijos siūloma išperkamosios nuomos paslauga reikalauja daugiau išteklių – tiek žmogiškųjų, tiek finansinių.

„Norint teikti tokią paslaugą, reikia skirti daugiau darbuotojų ir laiko buto apdailos ir įrengimo derinimui su klientu, taip pat daug laiko reikia skirti buitinės technikos, baldų pasirinkimui bei kitiems klausimams. Mūsų pasirinktas kelias yra kiek sudėtingesnis, tačiau tai leidžia klientui pasiūlyti daugiau paslaugų ir galimybių bei geresnes ir lankstesnes sąlygas. Tokiu būdu padedame jaunimui lengviau įsigyti pirmąjį būstą, o naudą matome ilgesnėje perspektyvoje“, – kalbėjo A. Avulis.

Vertindamas išperkamosios nuomos paslaugos ateitį Lietuvoje, kompanijos vadovas teigė, jog šios paslaugos lankstumas leis tenkinti kintančius žmonių poreikius ir ateityje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė