Palangos kurorto muziejuje veikia parodą „Jūros sidabras – iš Stavangerio į Klaipėdą 1820–1870 m.“ (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Nuo spalio 20 d. Palangos kurorto muziejus palangiškius ir miesto svečius kviečia į kilnojamąją parodą „Jūros sidabras – iš Stavangerio į Klaipėdą 1820–1870 m.“. Šią parodą į Palangą atvežė Lietuvos jūrų muziejus.

Paroda sukurta kartu su Stavangerio jūrų muziejumi ir yra dviguba: norvegiškasis variantas keliauja po Norvegiją, lietuviškasis – po Lietuvą, ir šiuo metu svečiuojasi Palangoje.

Apsilankiusieji Palangos kurorto muziejuje, palangiškiai ir kurorto svečiai daugiau sužinos apie vieną iš ikikalėdinio laikotarpio akcentų, lietuvių nuo seno mėgstamą silkę ir jos nulemtus Lietuvos ir Norvegijos ryšius.

Parodą sudaro trys sumontuojami laiveliai su burėmis, ant kurių pateikiama informacija, ir burlaivio modelis. Mažieji lankytojai turės galimybę pažaisti simuliaciniu burlaiviu.
Paroda „Jūros sidabras – iš Stavangerio į Klaipėdą 1820–1870 m.“ lankytojų laukia Palangos kurorto muziejuje,  viloje „Anapilis“ (Birutės al. 34a, Palanga) darbo dienomis nuo 10 val. iki 15 val. (pietų pertrauka – nuo 12 val. iki 13 val) iki gruodžio 30 d.
Parodos lankymas nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė