„Nepatogus kinas“ kviečia dokumentinis filmus žiūrėti ir mokyklose (4)

„Nepatogus kinas“Žmogaus teisių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ ir Lietuvos žmogaus teisių centras skelbia internetinę kino mokomąją sritį „Nepatogaus kino klasė“.

Tikslas – supaprastinti dokumentinio kino prieinamumą mokyklų pamokose.

Šioje svetainėje užsiregistravę mokytojai galės pamokų metu nemokamai žiūrėti filmus ir juos aptarti naudodamiesi paruošta ir svetainėje talpinama metodinė medžiaga.

Dokumentika – išskirtinis kino žanras, kviečiantis pažinti mus supantį pasaulį per asmenines neišgalvotas istorijas, ugdantis mumyse empatiją, kritinį mąstymą, skatinantis tapti aktyviais visuomenės nariais, rašoma pranešime.

Šioje naujoje, nemokamoje platformoje pristatomi filmai, padedantys kalbėti svarbiomis, tačiau ne visada patogiomis socialinėmis temomis. Šiuo metu „Nepatogaus kino klasėse“ jau galima pamatyti tokius filmus kaip „Mano mielas su*iktas telefonas“, pasakojantį apie paauglių santykį su socialiniais tinklais, „Iš miško“, supažindinantį su Paneriuose vykdytomis žydų žudynėmis, „Pasaulyje lyg namuose“, leidžiantį iš arčiau susipažinti, ką išgyvena pabėgėliai vaikai, bei „Ninnoc“, pasakojantį apie savo identiteto ieškančią paauglę mergaitę.

Filmų bazė bus nuolat pildoma ir atnaujinama dokumentiniais filmais, atsižvelgiant į įvairius socialinius skaudulius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė