Alkas.lt fotografas A. Sartanavičius kviečia į nuotraukų parodą „Dinamiškasis Azerbaidžanas“ (0)

Arūnas Sartanavičius | D. Radzevičiaus nuotr.

Arūnas Sartanavičius | D. Radzevičiaus nuotr.

Spalio 18 d. 17 val. Vilniuje, Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, III aukštas) bus atidaryta internetinio dienraščio Alkas.lt fotografo Arūno Sartanavičiaus nuotraukų paroda  „Dinamiškasis Azerbaidžanas“.

A. Sartanavičius nėra fotografijos meno naujokas. Tačiau šį kartą nuo jam įprastos lietuviškos tematikos jis gręžiasi prie užsienietiškos, dar daugiau – karo temos. Jo kelionė po Azerbaidžaną buvo ganėtinai intriguojanti, nes pirmą kartą Kalnų Karabachą jis aplankė per Jerevaną. O tai reiškė, kad į šią Azerbaidžano dalį jis pateko nelegaliai, neturėdamas nei Azerbaidžano vizos ir nepranešęs apie savo kelionę šios šalies pareigūnams.

Tačiau jis vaikščiojo Kalnų Karabacho, šiuo metu pasiskelbusio nepriklausoma valstybe, žeme, žvelgė į jos istorinius paminklus ir tai įamžino savo nuotraukose.

Antrą kartą Azerbaidžaną jis aplankė jau iš Baku. Tada jis pamatė sugriautus Lygumų Karabacho kaimus, pabėgėlių stovyklas, Baku senamiestį, romantiškąją Kaspiją.

Arūno Sartanavičiaus matyti vaizdai sugulė į jo nuotraukų rinkinius. Tik nedidelė jų dalelė rodoma pirmojoje autorinėje fotografo parodoje „Dinamiškasis Azerbaidžanas“.

Kalnų Karabachas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kalnų Karabachas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė