Gruzijos parlamento rinkimuose opozicinė M. Saakašvilio partija patyrė pralaimėjimą (0)

Michailas Saakašvilis | youtube.com stopkadrass

Michailas Saakašvilis | youtube.com stopkadras

Spalio 8 d. Gruzijoje vyko parlamento rinkimai. Pagrindinėmis varžovėmis buvo laikomos dvi partijos – valdančioji „Gruzijos svajonė“ ir „Jungtinis nacionalinis judėjimas“ (JNJ) kuriai vadovauja buvęs prezidentas Michailas Saakašvilis.

Preliminariniais duomenimis iš 82,55% rinkimų apylinkių už valdančiąją partiją „Gruzijos svajonė“ balsavo 49,26%, arba 588 792 rinkėjai, už opozicinę JNJ 26,46%. Reikiamus, kad būtų galima papulti į parlamentą,  5 % balsų gavo ir politinis blokas pasivadinęs „Davidas Tarchanas, Irina Inašvili – Gruzijos Patriotų Aljansas, Jungtinė opozicija“, 

Kitos partijos reikalaujamos 5% balsų ribos neperžengė.

Vertindami rinkimų rezultatus JNJ vadovai pareiškė, kad „rinkimai buvo sufalsifikuoti“ ir, kad jie svarsto kokių veiksmų dėl to galėtų imtis, – praneša agentūra Interfaks.

„Rinkimai buvo sufalsifikuoti visais atžvilgiais“, – pareiškė vienas iš JNJ vadovų Nika Melija sekmadienį vykusioje spaudos konferencijoje.

„Kol kas aš susilaikau nuo pasisakymų apie mūsų konkrečius tolimesnius veiksmus, nes mes laukiame susitikimo su mūsų regionų lyderiais, su kuriais pasitarę šios dienos pabaigoje pranešime ko ketiname imtis“, – sakė Melija.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė