LRTK nusprendė, kad Darbo partijos rinkimams skirta vaizdo reklama apie migrantus, kursto neapykantą. (1)

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) nusprendė, kad Darbo partijos rinkimams skirtas vaizdo reklama, kur kalbama apie migrantus, kursto neapykantą.

LRTK savo sprendimą žada pateikti Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

Ar nutraukti šių reklamų transliaciją spręs VRK.

Darbo partija išplatintame pranešime skelbia, kad Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimas, jog Darbo partijos politinė reklama apie pabėgėlius neatitinka teisės aktų, yra niekas kitas, kaip bandymas cenzūruoti kitą nuomonę bei įtakos darymas rinkimams.

„Reklamoje kalba ne aktoriai, kalba Lietuvos žmonės, savo žodžiais. Reklamoje Lietuvos žmonės išsako savo baimes, dalinasi nerimu dėl galimų ekonominių ir saugumo problemų, susijusių su pabėgėliais, ir tai daro tikrai korektiškai, neskatindami su niekuo susidoroti, kelti riaušių ar kitų neramumų, kaip Vokietijoje, Vengrijoje, Austrijoje ar kitose šalyse. Priešingai, mūsų reklamos – bandymas išsaugoti Lietuvoje stabilumą, ieškoti kitų, protingesnių būdų spręsti pabėgėlių krizę.

Apgailestauju, kad komisija pataikauja primetamai nuomonei ir prieš pat rinkimus ima politikuoti, bando paveikti rinkimų rezultatus. Esame vienintelė partija, kuri turi principingą poziciją pabėgėlių klausimu, akivaizdu, kad kai kuriems asmenims ar politikams tai labai nepatinka“, – sako Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

„Reklamos atšaukti tikrai neketiname. Žmonės turi teisę girdėti ir matyti kitokią nuomonę, nes tai yra demokratijos pagrinda“, – tęsia politikas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė