Seimo pirmininkė perspėjo: Gali kilti politinis chaosas (video) (1)

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotr.

Seimo kanceliarijos (aut. O. Posaškova) nuotr.

Rugsėjo 22 dieną Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė surengtoje spaudos konferencijoje daug dėmesio skyrė krašto apsaugos ministro ir žemės ūkio ministrės galimos interpeliacijos klausimui, kuris, pasak Seimo vadovės, prieš rinkimus gali sukelti „tam tikrą politinį chaosą“.

Seimo Pirmininkė L. Graužinienė informavo, kad kitą savaitę, rugsėjo 28 d., Seime vyks krašto apsaugos ministro Juozo Oleko ir žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės interpeliacijos procedūros. Ji priminė, kad pagal Seimo statutą, kai ministrai atsako į interpeliacijos klausimus, parlamentarai balsuoja, ar tie atsakymai tenkina. Nusprendus neigiamai, rengiamas slaptas balsavimas dėl pasitikėjimo ministrais. „Jeigu po slapto balsavimo atidarius balsadėžes rastume, kad pareikštas nepasitikėjimas ministrais, pasikeistų daugiau kaip pusė ministrų. Tuomet Ministras Pirmininkas ir Vyriausybė turėtų gauti iš naujo įgaliojimus“, – teigė Seimo Pirmininkė L. Graužinienė. Atsižvelgiant į tai, kad balsavimas vyktų prieš pat Seimo rinkimus spalio 5 dieną, pasak Seimo vadovės, „gali kilti tam tikras politinis chaosas“.

„Turime žvelgti labai atsakingai į viską. Seimo nariai turi priimti sprendimus pagal savo sąžinę ir vadovautis priesaika. Tačiau noriu priminti, kad gali kilti tam tikras politinis chaosas visiškai prieš rinkimus“, – sakė Seimo Pirmininkė L. Graužinienė.

Loretos Graužinienės spaudos konferencijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė