Be LRT eterio likę kandidatai į Seimą laimėjo bylą prieš VRK (video) (0)

Alkas.lt koliažas

Alkas.lt koliažas

Rugsėjo 20 d. Seime įvyko grupės Seimo narių spaudos konferencija „Ar reikalingi rinkimų į Seimą kampanijai patys kandidatai?“.

Be nacionalinio transliuotojo eterio likę nepriklausomai save išsikėlę kandidatai į Seimą teisme laimėjo bylą prieš agitacinių laidų tvarką nustačiusią Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK).

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) iš dalies patenkino Seimo narių Valdo Vasiliausko, Arimanto Dumčiaus, Marijos Čigriejienės, Povilo Urbšio ir Remigijaus Ačo skundą prieš VRK dėl  atimtos galimybės jiems nemokamai naudotis Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.

VRK teisinosi, esą Seimo rinkimų kandidatams vienmandatininkams buvo sudarytos galimybės pasisakyti per komercinių televizijų agitacines laidas. Tačiau pasirodo, kad šias komercinių televizijų laidas ketinama buvo transliuoti ne per televiziją o tik internete. Tai papiktino minėtus Seimo rinkimų dalyvius ir jie apskundė šį VRK savivaliavimą teismui.

Seimo rinkimų įstatymas, kurio įžūliai nepaisė VRK, vienareikšmiškai nustato, kad kandidatams suteikiama teisė nemokamai naudotis Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė