„Life sciences Baltic 2016“ – garsiausi žinovai iš viso pasaulio (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Lietuvoje prasideda forumas, skirtas gyvybės mokslams, – „Life sciences Baltic 2016“. Jo metu Lietuvoje susirinks visi garsiausi pasaulyje gyvybės mokslų skyriaus atstovai.

Į sostinę susirinko biotechnologijų, farmacijos, medicinos ekspertai, Nobelio premijų laureatai, mokslininkai ir verslininkai iš viso pasaulio. Miesto meras Remigijus Šimašius pasveikino svečius atvykus į Vilnių – laimingiausią Europos sostinę.

Rugsėjo 14–15 dienomis vykstančiame didžiausiame šiaurės Europoje ir vieninteliame tokiame Baltijos šalyse forume – startuolių verslumo mokymai bei prisistatymai investuotojams, konferencija, B2B susitikimai, paroda. Tarptautinį gyvybės mokslų forumą „Life Sciences Baltics“ kas dvejus metus organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“. Trečiąjį kartą vykstančiame forume startuoliai pristatys sukurtus inovatyvius biotechnologijos, lazerių, e. sveikatos sprendimus, bioaktyvią medicininių implantų dangą, senstančių organizmo ląstelių šalinimo terapiją, artikuliacijos sutrikimus vaikams spręsti padedančią mobiliąją programėlę, kraujotakos ligas gydančią apyrankę ir kt.

Į forumą šiemet atvyko garsus Izraelio mokslininkas Danas Šektmanas (Dan Shechtman), prieš penkerius metus gavęs Nobelio premiją už kvazikristalų atradimą, Harvardo verslo ir medicinos mokyklų dėstytojas, profesorius Teo Dagi bei daugybė kitų savo sričių žinovų, taip pat atvyko didelė gyvybės mokslų ir verslininkų atstovų delegacija iš Japonijos.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė