Šiaulių miesto garbės piliečio vardas suteiktas Prezidentui V. Adamkui (0)

Šiaulių sav. nuotr.

Šiaulių sav. nuotr.

Šiauliai švenčia 780-ies metų sukaktį ir, kaip įprasta švenčiant miesto gimtadienį, miestui nusipelniusiam žmogui suteikiamas miesto garbės piliečio titulas. Šiemet juo tapo kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus.

„Reikia mylėti kiekvieną žmogų, nesvarbu koks jis būtų“, – priėmęs regalijas tarė V. Adamkus. Sau Prezidentas linkėjo sveikatos.

Šiaulių miesto garbės piliečio titulo suteikimo iškilmės vyko koncertų salėje „Saulė“. Vos pasirodžius V. Adamkui, pilnutėlė salė šiauliečių ir kviestinių svečių kilo nuo kėdžių ir plojo, plojo. Vien Prezidento Valdo Adamkaus vardo paminėjimas vertė žmones pakilti ir ilgais plojimais išreikšti dėkingumą Prezidentui, kad jis sutiko tapti miesto garbės piliečiu. Beje, Šiaulių miesto tarybos nariai V. Adamkaus kandidatūrai pritarė vienbalsiai ir savo sprendimą taip pat palydėjo plojimais.

V. Adamkus prisipažino, kad miesto merui Artūrui Visockui jį teko įkalbinėti sutikti priimti garbingą titulą. Juk tai – didžiulė atsakomybė, o Prezidentas į kiekvieną savo poelgį žiūri itin atsakingai.

Miesto meras A. Visockas Šiaulių garbės piliečio titulo suteikimą V. Adamkui pavadino istorine akimirka Šiauliams ir impulsu ateičiai.

„Tikiu, kad dar trys kartos po mūsų galės pasidžiaugti tūkstantmečiu šio garbingo miesto sukakties proga“, – sakė V. Adamkus ir dėkojo už garbę, prašydamas patikėti jo nuoširdumu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė