VU Botanikos sode atidaroma neeilinė paroda po atviru dangumi (0)

„Migracija“ | N. Učvatova, V. Kubilius, VU botanikos sodo nuotr.

„Migracija“ | N. Učvatova, V. Kubilius, VU botanikos sodo nuotr.

Rugsėjo 10 d. 15 val. Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų g. 43) atidaroma žemės ir aplinkos meno paroda „Laikas“.

Išskirtinio ir kol kas vienintelio tradiciškai kasmet vykstančio Lietuvoje žemės meno projekto „Gamta ir menas“ tikslas – suteikti galimybę menininkams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, plėtoti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.

„Laikas“ – tryliktoji projekto paroda. Joje savo darbus pristato įvairiausių sričių menininkai: keramikai, skulptoriai, tapytojai, tekstilininkai, floristai ir kt. Didžioji dalis
kūrinių yra žemės meno (Land art) darbai, sukurti naudojant tik gamtines medžiagas, ir aplinkos meno (Environmental art) darbai, sukurti iš įvairių dirbtinių medžiagų, integruoti į tam tikrą erdvę, pritaikyti prie vietinio gamtovaizdžio.

Paroda „Laikas“ vyks Botanikos sodo parke po atviru dangumi. Tik parodos atidarymo metu 15.00 val. rengiama ekskursija, kurios metu autoriai pristatys savo darbus ir kitus netikėtus meninius sprendimus. Šiemet parodoje dalyvauja 16 darbų, jų autoriai – Irina Kostina, Greta Kardišiūtė (Greta Kardi), Natalija Učvatova ir Virgilijus Kubilius, Lina Jonikė, Aleksandr Nikitiuk (Ukraina), Vladimir Chodak (Ukraina), Rasa Nazarovaitė-Nazimovienė, Elžbieta Jankovska-Bortkevič, Robertas Gritėnas, Audronė Sabalytė-Burbulienė, Gabrielė Žemaitytė, Gailė Griciūtė, Rūta Udraitė-Mikalauskienė, Kristina Šiožinienė, Monika Skliaustytė, Monika Mačiulytė, Eglė Krencienė, Vygantas Vėjas ir Neringa Kūlokaitė.

Parodos atidarymas prasidės prie „Šiaudinės“ pavėsinės. Atidarymo metu įėjimas į sodą nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė