Socialdemokratai suabejojo Prezidentės vykdomomis pareigomis (3)

Algirdas Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Algirdas Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Socialdemokratai pareiškė apgailestauja, kad Prezidentės patarėjas viešai kalbėdamas tarptautinių kompanijų pasitraukimą iš Lietuvos įvardija tai kaip „skambutį“ Vyriausybei ir vykdomai politikai, rašoma pranešime.

„LSDP vadovaujama Vyriausybė pasiūlė naują – lankstesnį ir šiuos laikus labiau atitinkantį – Darbo kodeksą, kuris ne tik paskatintų investicijas į Lietuvą, bet ir galimai stabdytų jų pasitraukimą.

Tuo tarpu Prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo Darbo kodeksą, taip žengdama žingsnį ir siųsdama signalą toms pačioms tarptautinėms įmonėms, kad Lietuvoje pokyčiai sunkiai skinasi kelią.

Prezidentės vykdoma politika ne pirmą prieštarauja jos pačios  garsiai išsakomiems moraliniams reikalavimams. Reikalaudama Krašto apsaugos ministro Juozo Oleko atsakomybės dėl jo paties sukontroliuoto ir teisėsaugai perduoto pernelyg brangaus viešojo pirkimo Prezidentė šioje istorijoje nemato savo atsakomybės dėl visiškai neatsakingo prokurorų darbo. Dvejus metus vilkinusi ir nutraukusi tyrimą prokuratūra Prezidentei įtiko leisdama paviešinti medžiagą kaip viešą kaltinimą. Kodėl įtarimai nebuvo pateikti teisėtu keliu?

Kalbėdama apie korupcijos apraiškas, ydingą viešųjų pirkimų tvarką, Prezidentė nereikalauja atsakomybės ir darbo rezultatų iš tų institucijų, už kurias atsako ji pati. Prokuratūra viešųjų pirkimų istorijoje kažkodėl neliečiama ir dangstoma.

Socialdemokratai kelia klausimą dėl pačios Prezidentės atsakomybės, gebėjimo vykdyti tiesiogines pareigas ir jos vykdomos politikos pasekmių šalies ir visų žmonių gyvenimui“, – rašoma Socialdemokratų partijos vadovybės išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė