Veiklios bendruomenės – Lietuvos stiprybės šaltinis (0)

bendruomeniu svente_lrp.lt

Bendruomenių šventė | lrp.lt nuotr.

Rugsėjo 3 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė Vilniuje vykstančią tarptautinę vietos bendruomenių mugę. Šventė, kurioje dalyvauja 200 bendruomenių, šiemet tikisi sulaukti daugiau kaip 10 tūkst. lankytojų iš visos Europos.

„Savo kasdiene veikla Jūs kuriate saugesnę Lietuvą. Kiekvienas, įtrauktas ir įsitraukęs į bendruomenės veiklą, – geriausia prevencija nuo atskirties, smurto ir susvetimėjimo. Savo pavyzdžiu esate įkvėpimas daugeliui“, – kreipdamasi į vietos bendruomenių narius sakė Prezidentė.

Pasak valstybės vadovės, bendruomenės yra ypač didelė valstybės jėga, kuri gali nuveikti išskirtinius darbus. Prezidentė pabrėžė, kad būti bendruomenės nariu reiškia ne tik įsipareigojimą, bet kartu ir galimybę keisti savo kraštą, prisidėti prie žmonių gerovės kūrimo ir aktyviai veikti gražinant savo šalį.

Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau kaip 1800 vietos bendruomenių, iš kurių pirmoji buvo įsteigta dar 1995 metais. Pagrindinis bendruomenių tikslas – vykdant įvairią bendrą veiklą ir kartu sprendžiant vietos problemas, stiprinti ryšius tarp vietos gyventojų ir prisidėti prie valstybės gyvenimo.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė