Prezidentė lankysis Molėtų rajone (0)

Prezidentūra | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Prezidentūra | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Rugpjūčio 29 dieną, 11 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyks į Dubingių žirgyną (Molėtų r.), kur apsilankys Izraelio ambasadoriaus Amiro Maimono iniciatyva rengiamoje stovykloje vaikų dienos centrų auklėtiniams.

Izraelio ambasada pirmoji iš Lietuvoje esančių diplomatinių atstovybių atsiliepė į Prezidentės kvietimą prisijungti prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir padovanoti vaikams turiningą laisvalaikį. Į stovyklą atvyks 120 socialinės rizikos šeimose gyvenančių vaikų iš 7 dienos centrų visoje Lietuvoje. Visą dieną vaikai bus užimti meno pamokomis, žaidimais, žirgų pasirodymais, teatro spektakliais, šventę vainikuos iš anksto vaikų parengti pasirodymai.

Šalies vadovė susitiks su Izraelio ambasadoriumi A. Maimonu, bendraus su stovyklaujančiais vaikais, apžiūrės stovyklą ir joje vykdomas veiklas.

13 val. Prezidentė ir Izraelio ambasadorius lankysis Molėtuose, kur masinėje žydų kapavietėje pagerbs Holokausto aukų atminimą. Prieš 75-erius, rugpjūčio 29 dieną, čia buvo nužudyti ir palaidoti apie 2000 Molėtuose gyvenusių žydų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė