Kodėl švietimo ir kultūros įstaigų vadovai susitiks Pakruojo dvare? (0)

pakruojo-dvaras

Pakruojo dvaras | pakruojo-dvaras.lt nuotr.

Rugpjūčio 24 d. „Pakruojo dvare“ vyks išskirtinė konferencija skirta švietimo ir kultūros įstaigų vadovams. „Švietimo sektoriaus vadovų konferencija 2016. Kita patirtis“ – tai galimybė naujai ir šiuolaikiškai pažvelgti į švietimo ir kultūros sektorių vadovų darbo kokybės tobulinimą, dalintis patirtimi, diskutuoti apie vadovų veiklos efektyvumą, savęs tobulinimą ir kokybiškų rezultatų siekimą. Švietimo ir kultūros sektorių vadovai turės galimybę mokytis praktiškai taikyti verslo sektoriaus patirtį savo darbe. Konferencijos programa akredituota Ugdymo plėtotės centro.

Drauge su Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausiąja patarėja dr. Rūta Kačkute, prof. dr. Valdone Indrašiene, doc. Vytautu Kontrimu, Robertu Dargiu,  Pauliumi Avižiniu  ir kitais gerai visuomenėje žinomais asmenimis bus ieškoma efektyvių sprendimų švietimo ir kultūros įstaigų profesinei veiklai vystyti. Konferencijoje bus plėtojamos temos apie vadovo efektyvumo bruožus, pozicionavimą, įvaizdžio kūrimą, vadovavimo įrankius ir vadybinių žinių taikymą, bus kalbama apie viešųjų ryšių valdymą,  organizacijos įvaizdžio formavimą, efektyvios komunikacijos ir rinkodaros galimybes. Renginio dalyviai gilins žinias apie tai, kaip įgalinti personalą, spręsti krizines, netikėtas situacijas, kaip efektyvinti bendradarbiavimą, socialinę partnerystę, įstaigos savarankiškumą.

Šiuolaikinės visuomenės ir modernių organizacijų veiklai yra būdinga orientacija į nuolatinę kaitą. „Sparčiai vystantis technologijoms ir joms konkuruojant su žmogumi pastebima, kad keičiasi ir auga naujų įgūdžių poreikis. Kokių įgūdžių ir talentų bei savybių reikės XXI a. viduryje? Kuomet lyderiams tenka telkti visuomenę, ypatingai svarbus vaidmuo tenka ir švietimo įstaigų vadovams, jiems reikia orientuotis į kintančius visuomenės poreikius. Tik nuo švietimo kokybės priklausys kokioje Lietuvoje gyvens mūsų vaikai“ – teigia Robertas Dargis, konferencijoje kalbėsiantis apie lyderių kaip visuomenės telkėjų vaidmenį.

Pirmą kartą organizuojama tokio pobūdžio renginys jau susilaukė daugiau nei 300 švietimo ir kultūros įstaigų vadovų susidomėjimo – skelbia organizatoriai Pedagogas.lt ir primena, kad Konferencijos dalyvių dienos pabaigoje lauks „Pakruojo dvaro“ gyvojo muziejaus programa. Pedagogas.lt  siekia tobulinti švietimo sistemą – praktiškai aktualizuoti ir skatinti mokymąsi visą gyvenimą, žengiant drauge su technologijų plėtra ir modernėjančio pasaulio tendencijomis. Anot konferencijos organizatorių, jų tikslas – keisti požiūrį į mokymosi procesą buriant šiuolaikinę ir inovatyvią bendruomenę.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė