„Pasimatyme su lėktuvu“ – tūkstančiai kauniečių ir miesto svečių (nuotraukos) (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Naikintuvų variklių gausmas, sraigtasparnių menčių kalenimas ir keliamas sūkurinis vėjas, Karinių oro pajėgų orlaiviai, skrydžių simuliatoriai, naujos knygos apie aviaciją – visa tai išbandė tūkstančiai kauniečių ir svečių Kauno oro uosto surengtame „Pasimatyme su lėktuvu“.

„Esame labai laimingi, kad pavyko suorganizuoti tokią pilną šurmulio ir nuotykių šventę, o orai leido tūkstančiams žmonių apsilankyti ir dar labiau susidraugauti su oro uostu ir lėktuvais“, – džiaugėsi Kauno oro uosto direktorius Bruno Kaspar.

Šventėje ne vienas rikiavosi į eilę paimti į rankas ir „pasimatuoti“ Motorizuotos pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ ir Lietuvos kariuomenės Karo policijos naudojamą ginkluotę ir techniką, susidomėjusieji stebėjo pasieniečių darbo ypatumus, apžiūrinėjo Kauno oro uosto naudojamą techniką ar aviacijos entuziastų atkurtą ANBO-2 lėktuvą.

Šurmuliuojančių vaikų būrys apsupo Kauno apskrities viešosios bibliotekos palapinę, kurioje kiekvienas galėjo dalyvauti origami lankstymo konkurse, piešė ir spalvino lėktuvus, taip pat galėjo save papuošti laikinu lėktuvo piešiniu. Nemažai dalyvių pritraukė ir galimybė išbandyti savo jėgas pilotuojant lėktuvą Aviacijos muziejaus simuliatoriumi.

„Šventė skirta supažindinti mūsų kaimynus, bendruomenę su kasdieniu oro uosto, aviacijos specialistų, lakūnų darbu, todėl labai džiaugiamės, kad mūsų šventės aktyviausi dalyviai yra vaikai ir jaunimas, kuriuos, tikime, užkrėtėme aviacijos „virusu“, – džiugesio neslėpė oro uosto vadovas.

Kauno oro uostas tokią atvirų durų šventę organizuoja jau antrus metus iš eilės.

Pasak p. B. Kaspar, Kauno oro uostas – tai ne tik oro vartai, tai ir vieta, kuri daugeliui lietuvių kelia paslaptingumo, nuotykių, romantikos emocijas, todėl pasimatymo su lėktuvu tradicija bus tęsiama ir kitais metais.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė