Lietuvai prisiekė 22 nauji piliečiai (1)

VRM nuotr.

VRM nuotr.

Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje įvyko iškilmingos pilietybės priesaikos iškilmės, kurių metu vidaus reikalų viceministras Justas Pankauskas priėmė 22 asmenų priesaiką Lietuvos Respublikai.

„Sveikinu Jus visus tapus Lietuvos piliečiais. Pilietybė – tai ne tik įstatymai, teisės aktų sąvadas. Noriu palinkėti, kad Lietuvos pilietybę kiekvienas turėtumėte ir suvoktumėte savo širdyse ir protuose. Gaudami pilietybę, gaunate ne tik visas Lietuvos Respublikos piliečio teises, bet ir pareigas, todėl linkiu, kviečiu ir raginus Jus kurti Lietuvą kartu,“ – po priesaikos sakė viceministras J. Pankauskas ir linkėjo visiems sėkmės.

Vidaus reikalų ministerijoje prisiekusiems asmenims Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu. 9 asmenims pilietybė suteikta natūralizacijos tvarka, tai reiškia, kad jie gyvena Lietuvoje, bet iki šiol neturėjo jokios pilietybės. Dar 13 asmenų anksčiau turėjo kitos valstybės pilietybę, kurios neteko: Lietuvos Respublikai prisiekė 4 buvę Rusijos Federacijos piliečiai, 2 – Baltarusijos Respublikos, 2 – Armėnijos, 1 – Kazachstano, 1 – Vengrijos, 1 – Turkijos, 1 – Uzbekistano, 1 – buvęs Meksikos pilietis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė