Uždrausta prekiauti nesaugiais maisto papildais (0)

vaistai_rankoje_technologijos.lt

technologijos.lt nuotr.

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, uždrausta prekiauti nesaugiais amerikietiškais maisto papildais „Myovite“ ir sportuojantiems asmenims skirtais produktais „Dark matter“ dėl jų sudėtyje deklaruotų neleistinų medžiagų. Jais prekiavusiai įmonei – MB „Osvira“ (Taikos pr. 64, Klaipėda) nurodyta šiuos produktus surinkti iš rinkos ir saugiai sunaikinti.

Maisto papildų „Myovite“ (partijos Nr. LOT 05252015, įvežta 20 vnt., sufasuotų po 44 pakelius, tinkamumo vartoti terminas iki 2017 04) sudėtyje nurodytos neleidžiamos mineralinių medžiagų – fosforo, seleno, chromo ir kalio formos, kurios neįtrauktos į Europos Sąjungoje (ES) leidžiamų naudoti maisto papilduose vitaminų ir mineralinių medžiagų preparatų sąrašą.

Sportuojantiems asmenims skirtų produktų „Dark matter“ (partijos Nr. LOT 15157, 2 vnt. po 1,520 kg, tinkamumo vartoti terminas iki 2018 06) sudėtyje buvo nurodytas naujas komponentas – magnio kreatino chelatas, kuris taip pat nėra įtrauktas į leidžiamų naudoti medžiagų specialios paskirties maisto produktuose sąrašą.

Gyventojai, įsigiję nurodytų maisto papildų, gali grąžinti juos prekybininkams ir atgauti sumokėtus pinigus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė