Premjeras išvyks į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes (0)

Algirdas Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Algirdas Butkevičius | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ketvirtadienį, rugpjūčio 18 d., vyks į Rio de Žaneirą (Brazilija). Jis aplankys olimpinėse žaidynėse dalyvaujančius Lietuvos sportininkus bei stebės jų pasirodymus.

Penktadienį baidarių ir kanojų irklavimo varžybose premjeras palaikys Igną Navakauską, taip pat stebės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės ir Ievos Serapinaitės kovas moterų šiuolaikinės penkiakovės šaudymo ir bėgimo (kombinuotos) rungties varžybose.

Šeštadienį Vyriausybės vadovas olimpiniame kaimelyje susitiks su Lietuvai atstovaujančiais sportininkais ir treneriais. Premjeras taip pat stebės Justino Kinderio pasirodymą vyrų šiuolaikinės penkiakovės šaudymo ir bėgi

mo (kombinuotos) rungties varžybose, Niltono Santos olimpiniame stadione vyksiančiose lengvosios atletikos varžybose palaikys Airinę Palšytę moterų šuolių į aukštį finalo rungtyje (jei sportininkė pateks į finalą) bei Eglę Balčiūnaitę moterų 800 m bėgimo pusfinalio rungtyje (jei sportininkė pateks į pusfinalį).

Ministras Pirmininkas Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse palaikys Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, jei ši tęs kovą dėl medalių.

Sekmadienį premjeras A. Butkevičius dalyvaus oficialioje XXXI vasaros olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje.

Pirmadienį Vyriausybės vadovas susitiks su Rio de Žaneire gyvenančiais lietuviais.

Į Vilnių Ministras Pirmininkas A. Butkevičius sugrįš trečiadienio vakarą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė