Tryliktoje „Kaunas photo“ šventėje bus matuojama gatvės vertė (1)

Rengėjų nuotr.

M. Žilinsko dailės galerijoje, Nepriklausomybės a. 12, Kaune, rugpjūčio 19 d., penktadienį, 16 val., atidaroma tryliktosios fotomeno šventės „Kaunas Photo“ pagrindinė paroda – „Gatvės vertė“. Parodos atidarymo dieną bus paskelbta visa festivalio dienotvarkė, prasidėsianti rugsėjo 6 d.

Paroda „Gatvės vertė“ tyrinėja viešosios erdvės ir gatvės fotografiją, šiandienines miesto, kaip gyvenamosios ir vartojamosios erdvės apraiškas, fotografą prilygindama bodleriškajam Flaneur. Kaip rašo vienas parodos kuratorių Leonidas Donskis, flaneur dykinėtojas pasirodo kaip slaptas miesto mylėtojas, tiksliau – jos/jo išgelbėtojas. Miesto pasakojimų karalystėje, senoje ir naujoje, flaneur turi tendenciją tapti flaneuse – modernia moterimi, įsikūnijusia į miesto mylėtoją. Savo bučiniu ji pažadina miegantį miestą. Dykinėtojai yra linksmintojai, vojaristai, bučiuotojai, mylėtojai, tačiau nutolę nuo gundymo ir priekabiavimo.

Parodoje pristatomi 17 autorių darbai, atspindintys šiandienines įžvalgas apie miesto viešosios erdvės permainas.

Šios darbų serijos parodai buvo atrinktos specialiai sukurtoje internetinėje svetainėje – duomenų bazėje, skirtoje šian rendiniui.

Parodos „Gatvės vertė“ prižiūrėtojai: Mindaugas Kavaliauskas, Leonidas Donskis, Donatas Stankevičius.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė