Bronzos medalį Lietuvai padovanojo 25-erių sunkiaatletis A. Didžbalis. (1)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Naktį iš rugpjūčio 14 į 15 d. Lietuvos laiku Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojo 25-erių sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.

Jis svorio kategorijoje iki 94 kilogramų po rovimo rungties buvo antras.

A. Didžbalis pirmoje iš dviejų rovimo rungtyje pirmu bandymu neįveikė užsisakytos 177 kilogramus sveriančios štangos, tačiau antruoju bandymu jam pavyko pakelti šį svorį.

Stūmimo rungtyje lietuviui pakluso 215 kg štanga. Bendras A. Didžbalio įveiktas svoris – 392 kg.

A. Didžbalis vos dviem kilogramais aplenkė S. Sumpraditą (390 kg) ir trimis nusileido sidabrą iškovojusiam baltarusiui Vadzimui Straltsou (395). Auksą iškovojo iranietis Sohrabas Moradis (403).

„Esame pasiruošę – jei pavyks, rezultatas bus geras. Bet sportininkai bijo, kad jei nepasiseks pirmieji bandymai, bus dar didesnė įtampa. Vaikščiojame įtampoje. Mūsų tikslas yra laimėti – laimėti prieš save. Apie medalius net nenoriu kalbėti“, – prieš rungtynes kalbėjo teigė A.Didžbalio treneris Bronius Vyšniauskas.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Aurimą Didžbalį, 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse varžybose iškovojusį bronzinį medalį sunkiosios atletikos vyrų svorio kategorijos iki 94 kilogramų varžybose.

„Stipraus sportininko jėga slypi ne tik raumenyse, bet ir galvoje. Aurimas įrodė, kad turi ir viena, ir kita – parodė tikrą kovotojo charakterį. Sveikinu puikiai pasirodžius olimpiadoje ir mus visus nudžiuginus bronziniu medaliu. Linkiu ir ateityje sėkmingų pasirodymų bei galingų pergalių“, – sakoma premjero sveikinime.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rio de Žaneiro olimpiados sunkiosios atletikos varžybose bronzos medalį iškovojusį Aurimą Didžbalį.

„Jūs pateisinote didžiausius lūkesčius – parodėte tikrą ryžtą, nepaprastą ištvermę ir susitelkimą. Nuo šiol į Lietuvos olimpinę istoriją įrašyta ir Jūsų pergalė, pasiekta atkakliu darbu”, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pabrėžė, jog A. Didžbalis yra puikus pavyzdys visiems jauniems sportininkams, kaip siekti aukščiausio tikslo.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė