„Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija“ žengė į rinkimus (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Rugpjūčio 5 d. „Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija“ Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė koalicijos sutartį ir kandidatų sąrašą.

Į artėjančius Seimo rinkimus  „Antikorupcinę N. Puteikio ir K. Krivicko koaliciją“ ves, pirmuoju numeriu įrašytas Lietuvos centro partijos pirmininkas Naglis Puteikis.  Antruoju įrašytas  –  žinomas žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas. N. Puteikis taip pat kandidatuos Klaipėdos Danės vienmandatėje rinkimų apygardoje, o K. Krivickas – Vilniuje, Justiniškių apygardoje.

Savo atstovus „Antikorupcinės N.Puteikio ir K.Krivicko koalicijos“ sąraše, kurį sudaro daugiau nei šimtas kandidatų į Seimą, turės ir labiausiai pažeidžiamų Lietuvos socialinių grupių atstovai – koalicijos partneriu tapo Lietuvos pensininkų partija, jos pirmininkas Vytautas Jurgis Kadžys, antikorupcinės koalicijos sąraše, įrašytas penktuoju.

Lietuvos dirbančiųjų interesus sąraše atstovaus, aštuntuoju įrašytas, Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas, „Profesinių sąjungų centro“ lyderis, teisininkas Kęstutis Juknis. Kandidatuodamas Centro-Žaliakalnio vienmandatėje apygardoje K.Juknis mes iššūkį konservatorių lyderiui G.Landsbergiui.

Tradicines, krikščioniškąsias vertybes „Antikorupcinėje N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijoje“ atstovaus Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos pirmininkas Eligijus Džezulskis – Duonys, kuris sąraše kandidatuos septintuoju numeriu. Kandidatuodamas Šilainių vienmandatėje apygardoje E. Džezulskis –Duonys susirems su toje pačioje apygardoje kandidatuojančiu „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos“ pirmininku Ramūnu Karbauskiu.

Buvęs, paskutiniosios specialiosios Seimo Antikorupcinės komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis koalicijos sąraše įrašytas trečiuoju, o pirmajai Seimo Antikorupcinei komisijai vadovavęs, buvęs Šiaulių miesto meras, inžinierius, ekonomistas Vytautas Juškus „Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos“ kandidatų į Seimą sąraše – ketvirtas. L. Kernagis taip pat kandidatuos Kauno Aleksoto-Vilijampolės vienmandatėje apygardoje, o V. Juškus Šiauliuose, Aušros vienmandatėje.

Žinomas politikos apžvalgininkas, politologas, visuomeninių – politinių procesų ekspertas Alvydas Medalinskas taip pat prisijungė prie naujosios antikorupcinės koalicijos ir jos sąraše į Seimą kandidatuos šeštuoju numeriu, bei Vilniaus Naujamiesčio apygardoje.

Dėl Kauno ligoninės darbuotojų kaltės tragiškomis aplinkybėmis savo vaikelio netekęs ir varginančią teisinę kovą prieš ligoninės administraciją, kuri nenorėjo pripažinti ligoninės kaltės ir išleido dešimtis tūkstančių eurų brangiausiems advokatams samdyti, laimėjęs Lietuvos centro partijos Kauno skyriaus pirmininkas Egidijus Drėzas taip pat prisijungė prie „Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos“ ir į Seimą kandidatuos vienuoliktuoju numeriu, bei Kauno Kalniečių vienmandatėje apygardoje.

Alytaus vienmandatėje apygardoje kandidatuoja ir dvidešimt devintąją koalicijos sąraše įrašyta ir buvusi Alytaus teatro direktorė, kuri visoje Lietuvoje išgarsėjo paskelbusi garso įrašą, kuriame buvęs Alytaus meras socialdemokratas Jurgis Krasnickas „ant trijų raidžių“ pasiuntė Lietuvą. Merą kompromituojantį įrašą paskelbusi L. Radzevičiūtė buvo atleista iš teatro direktorės pareigų, tačiau birželio mėnesį teismas savo sprendimu Alytaus tarybos veiksmus jos atžvilgiu pripažino neteisėtais.

Dešimtuoju „Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos“ sąraše įrašytas penkių vaikų tėvas, „Gausių šeimų tarpusavio pagalbos asociacijos“ įkūrėjas, buvęs Kauno vicemeras Kazimieras Nausėda.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė