Tautininkai ir jaunalietuviai Seimo rinkimuose kelia bendrą sąrašą (40)

Tautininkų sąjungos ir „Jaunosios Lietuvos“ emblemos | Tautininkai.lt koliažas

Tautininkų sąjungos ir „Jaunosios Lietuvos“ emblemos | Tautininkai.lt koliažas

Tautininkų sąjunga ir partija „Jaunoji Lietuva“ paskelbė, kad sudarė koalicinį sąrašą, kuris dalyvaus 2016 m. Seimo rinkimuose. Anot tautininkų pranešimo spaudai, lietuviškos tautinės partijos vienijasi kovai ir kūrybiniam darbui valstybės politikos baruose. Koalicija 2016 m. rugpjūčio 4 d. užregistruota Vyriausioje rinkimų komisijoje.

„S. Buškevičiaus ir tautininkų koaliciją „Prieš korupciją ir skurdą“ sudaro įvairių sričių profesionalai, kuriuos vienija doros, šeimos, tautos, tautinės valstybės, demokratijos ir socialinio teisingumo idealai. Kol biudžetinės partijos 24-erius metus dalijosi postus ir valstybės lėšas, lietuvių tautai parlamente iš esmės niekas neatstovavo, tačiau atėjo laikas šį nesusipratimą ištaisyti. Šiandien kiekvienas Lietuvos patriotas jau turi tikrą alternatyvą ir geriausią pasirinkimą“, – sakoma tautininkų pranešime.

Koaliciją sudarančios partijos jau anksčiau yra skelbę apie susijungimo planus, ir jų neatsisako. „Žengėme pirmąjį žingsnį, galintį iš esmės pakeisti Lietuvos politinę tikrovę, bet tikrai ne paskutinį: mūsų tikslas – suvienyti visus tikruosius šalies patriotus į galingą politinę jėgą, kuri nušluos korupciją, panaikins skurdą ir apgins visus gyvybinius lietuvių tautos interesus,“ – tvirtina tautininkai.

S.Buškevičiaus ir tautininkų koalicijos „Prieš korupciją ir skurdą“ rinkimų sąrašas daugiamandatėje apygardoje:

1 Stanislovas Buškevičius
2 Audrius Rudys
3 Gediminas Navaitis
4 Stasys Buškevičius
5 Ričardas Čekutis
6 Aušrys Kriščiūnas
7 Algirdas Endriukaitis
8 Vytautas Mikėnas
9 Gintaras Šležas
10 Kazimieras Bartkevičius
11 Sakalas Gorodeckis
12 Simona Kupratė
13 Vilma Čekutienė
14 Tomas Švilpauskas
15 Tomas Baranauskas
16 Ilona Sutkevičiūtė
17 Marius Kundrotas
18 Marijus Širvaitis
19 Ričardas Garuolis
20 Donata Vaičytė-Martinkienė
21 Marius Šileika
22 Antanas Malevičius
23 Alfonsas Lupeikis
24 Juozas Bajoras
25 Arūnas Eigirdas
26 Mireta Lingevičiūtė
27 Rima Laimikienė
28 Daiva Krūminienė
29 Tomas Skorupskis
30 Romas Survila
31 Reimundas Varapickas
32 Kristina Bakė
33 Ramūnas Valatka
34 Jūratė Apolianskienė
35 Vladas Turčinavičius
36 Genutė Kastantinavičienė
37 Algimantas Sabaliauskas
38 Vladas Tumėnas
39 Vytautas Stepas
40 Gabrielė Lapkovskytė
41 Marijus Čekavičius
42 Gediminas Palaima
43 Saulius Petkevičius
44 Karolis Šlivinskas
45 Saulius Kulvičius
46 Maksimas Tarasovas
47 Eugenijus Degutis
48 Neringa Kalpokaitė
49 Redas Jablonskis
50 Irena Satkauskienė
51 Žilvinas Pranauskas
52 Džiuljeta Mironaitė
53 Vilija Šileikienė
54 Saulė Buškevičiūtė
55 Arūnas Makauskas
56 Vilius Tumalavičius
57 Gintaras Svetlavičius
58 Steponas Rimkus
59 Valdas Ladavičius
60 Tadas Kurtkus
61 Liuda Vanda Potapenko
62 Vidas Skinderskis
63 Romualdas Juozas Tunaitis
64 Simonas Bizevičius
65 Karolis Raguotis
66 Vitalija Mažonienė

Taip pat iškelta 10 kandidatų vienmandatėse apygardose: Naujamiesčio apygardoje – Arūnas Eigirdas, Senamiesčio – Sakalas Gorodeckis, Žirmūnų – Ričardas Čekutis, Centro-Žaliakalnio – Algimantas Sabaliauskas, Kalniečių – Stanislovas Buškevičius, Dainavos – Stasys Buškevičius, Baltijos – Marius Šileika, Saulės – Redas Jablonskis, Kelmės-Šiaulių – Marijus Čekavičius, Pasvalio-Pakruojo – Eugenijus Degutis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

40 komentarų

 1. A propos:

  Ir vėl reikės 7 proc. barjero? Koks gudrutis sumanė žlugdyti tautininkus?

 2. A propos:

  Sąraše nėra nei G. Songailos, nei A. Butkaus, nei N. Balčiūnienės, nei J. Vaiškūno. Užtat pilna niekam nepažįstamų personų. Gaila 🙁

 3. Kemblys:

  Tautininkams nepavyko sustiprinti ‘tvarkiečių’ – stiprins ‘jaunalietuvius’ 😀 😀
  ,,Tautininkai stiprina partijos „Tvarka ir teisingumas“ rinkimų sąrašą” (ekspertai.eu)

  • Tik J. Panka stiprina „tvarkiečius“. LTS internetiniame puslapyje ir ne tik yra parašyta.

   • Kemblys:

    Ko jie ėjo pas ‘tvarkiečius’? Ko ėjo Tautininkų sąjungos Vicepirmininkas ideologijai Marius Kundrotas?
    Visus patapšnojo – Panką pasiliko.

    • Jo:

     Kundrotas pats atsisakė. Užteks meluoti.

     • Kemblys:

      Nekaltink manęs melu – žinau kas yra parašyta straipsnyje. Tegul Kundrotas rašo straipsnio paneigimą į ekspertai.eu.
      Manau, Kundrotas turėjo pakankamai laiko paneigti straipsnį nuo gegužės dvidešimt ketvirtos dienos!

     • Kemblys:

      Kaip tu ten, ‘jo’ ar ‘ano’?
      Pasižiūrėk ‘tvarka.lt’ naujienų 12 puslapį: „Tvarkiečiai“ patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose (papildyta video), 2016-05-23.
      0:51 sekundę aiškiai matosi Panka su Kundrotu posėdžių salėje. Kitų „tautininkų” aš nepažįstu ir nenoriu pažinti!

      • Kembly, viskas labai paprasta: TT siūlė tautininkams tas vietas ir jas rezervavo (kad kai kuri ne itin patikima spauda pavadino tai “delegavimu” – tai tos spaudsos problema). Tautininkai, apsvarstę pasiūlymą, jį atmetė. J. Panka nesutiko su šiuo Tautininkų sąjungos Tarybos sprendimu ir pasinaudojo individualiu TT pasiūlymu. Visi kiti tautininkai, kuriems tos vietos buvo rezervuotos, to nedarė, nors TT irgi teikė jiems tokius pat kaip J. Pankai individualius pasiūlymus. Taškas.

       • Kemblys:

        Tomai, taškaisi tu tais taškais, bet ‘tvarka.lt’ svetainėje yra straipsnis kuris nedviprasmiškai pavadintas:
        „Tvarkiečiai“ patvirtino kandidatus vienmandatėse apygardose (papildyta video)

        Anykščių – Panevėžio – Tomas Baranauskas

        Ar ‘tvarkiečiai’ patvirtino penkis ‘tautininkus’ prieš jų valią, kai salėje sėdėjo Panka su Kundrotu? (Tavęs nepastebėjau – labai trumpas vaizdo įrašas.)

        • Kemblys:

         O, Tomai viskas yra žymiai rimčiau! Paskaityk čia, kiek žemiau, ką rašo ‘Pikc’ (2016 08 07 21:06).

         ‘Pikc’ pavadino “perbėgėliais”, o tu rašai apie neva ,,individualius TT pasiūlymus”…
         Kuris iš jūsų meluoja?

   • O ką pats siūlai? Matyti vien tautininkų praeities klaidas ir šaipytis iš kiekvieno jų daromo žingsnio (kad ir dėl tos pasirašytos tuščios deklaracijos su TT)?

    • Jo:

     Ką jis gali pasiūlyti? Jis sugeba tiktai myžčioti ant praeivių, kaip tas šunelis. Gaus vieną kartą gerą spyrį ir nubėgs viauksėdamas. Sovietmečiu tokie šnekėtojai bakalėjose rėkaudavo, dabar į internetą persikėlė 🙂

    • Kemblys:

     Ištrauka (tautininkai.lt):
     ,,Antrasis Atgimimas
     Antruoju tautinio atgimimo laikotarpiu kaip viena iš pačių pirmųjų Lietuvos politinių jėgų atsikūrė Lietuvių tautininkų sąjunga.”

     Tomai, palygink tarpukario tautininkų ,,žingsnius” su ‘atsikūrusių’ žingsniais. Ar tu žingsniais vadini tą begalinį ieškojimą prie ko prisijungti? Tiems, kurie buvo pas Paksą, niekada nepaduočiau rankos!

     • Dronas:

      Pritariu kiekvienam zodziui. Deja, pas tautininkus taip ir nebuvo apsivalymo, kurio laukiau, jau nekalbant apie kazka isties rimto. O jau draugystes su visokiais tvarkieciais ir darbo partijom, tai net nukrato. Dar beliko su LLRA pasiglebesciuot ir bus galutinai ramu del tautininku ateities.

     • Na, taip skyrėsi to meto ir dabartiniai tautininkai, nes buvo skirtingi laikai, skirtingos problemos, skirtingos asmenybės su savo pasaulio matymu.

      Aš irgi nepritariu tautininkų jungimuisi su TT, deklaracijos pasirašymo nelaikau susijungimu, tik beverčiu žingsniu, daliniu susitepimu. Pankos atvejis jau yra kitas, blogesnis pagal mane. Su kitomis panašiomis tautinėmis partijomis jei susijungtų, neprieštaraučiau.

      • Pikc:

       Šiaip jau, kiek man žinoma, TT sąraše iš pradžių buvo 4 LTS atstovai, tad tai buvo ne tik “deklaracijos pasirašymas”. Vis dėlto, LTS viduje kilo nemenkas triukšmas su iškelta sąlyga “arba-arba”, ir 3 iš 4 “perbėgėlių” persigalvojo. Motyvų nežinau, tad nespėliosiu.

       • Kemblys:

        Nežinau, ‘Pikc’, ar tu skaityti nemoki, ar tu skaičiuoti nemoki, ar savęs neskaičiuoji?

        Ištrauka iš straipsnio:
        ,,Tautininkai į tvarkiečių sąrašą delegavo penkis savo atstovus: Žirmūnų apygardoje ketina kandidatuoti Tautininkų sąjungos vicepirmininkas Julius Panka, Fabijoniškių – vicepirmininkas Marius Kundrotas, Senamiesčio – iždininkas Sakalas Gorodeckis, Utenos – Darius Komka, Anykščių – Panevėžio – Tomas Baranauskas.”

 4. mintis:

  Jei jau taip, šį sąrašą turėtų vesti R.Čekutis,kuris turi visapusišką potencialą tą daryti ir nepaslydęs ant banano žievės.Jei jau tautininkai išbarstyti,kas barstė nežinia, ar “anglėja” kiekvienas sau ir savaip,tai “kas liko dėl miko” Ričardui reiktų duoti vadžias į rankas,jis tik gali ištempti.Jei koalicija ” prieš korupciją”,tai vedlys Buškevičius,su visa pagarba jam dėl daugelio kitų dalykų,kaip jis ves prieškorupcinį sąrašą,jei Kauno savivaldybės”šerifas” Buškevičius nematė kylančio stiklainio -anstato per 10 metrų,gal net mažiau nuo savivaldybės?.Tai kaip įrodysit kauniečiams ,kad jis ką matys?Ar garsųjį tualetą matė?

  • Ūla:

   Pritariu jūsų komentarui. Man taip pat kelia nuostabą, kad A. Rudys (visą gyvenimą buvęs kairių pažiūrų) sąraše antras, kai tuo tarpu gerai žinomų tautininkų sąraše visai nėra arba “patraukti žemyn”. Blogai

   • Pikc:

    Labai tikėtina, kad tai atspindi JL iškeltas koalicijos sudarymo sąlygas. Antra vertus, kiek A. Rudys yra REALUS, o ne “pro forma” LTS pirmininkas – klausimas atviras. 🙂
    O R. Čekučiui “vadžių į rankas” niekas neduos – jis per daug “nepolitkorektiškas”. 🙂

 5. Iš vienos pusės bus galima rinktis iš daugiau žmonių, suminėtų koalicijos sąraše. Iš kitos pusės koalicijai reiks įveikti nebe 5 procentus, o 7 procentus. Vis dar tikiuos, kad kada nors tos partijos susijungs į vieną darinį.

 6. manau,:

  kad politologas Algis KRUPAVIČIUS teisingai pastebėjo “Politinių marškinių kaitaliojimas einant iš vienos partijos į kitą rodo politinį nebrandumą. Politikai, kaip ir partijos, vieni turi tvirtas nuostatas, kitų pažiūros keičiasi pagal vėjo kryptį . Demokratija tuo ir įdomi, kad jai būdinga įvairovė, tik rinkėjams sunku atsirinkti, kas yra kas”.

 7. mintis:

  Na ką,jei taip.Telydi sėkimė rinkimuose.Te saugo Dievas (Dievai).Tautininkai seime labai reikalingi.

 8. Nustebę:

  Ooo ir Gediminas Navaitis prisiplakė prie tautininkų ??? 🙂 Buvęs liberalas, tiek Seime, tiek likę už borto už pinigus atstovavęs alkoholio pramonei – dabar vėl bando į Seimą. O toks sąrašas tikisi perlipti koalicijai būtina 7 proc. barjerą?

 9. Jei labai nepasiseks tautininkams, reiks jiems daryti ne vien rimtas išvadas, bet ir konkrečius darbus: apsijungimus į bendrą partiją, programos plėtojimą, savų lyderių „užsiauginimą“ ir t.t. Aišku, ir nuo rinkėjų požiūrio į tautiškumą priklausys, kai dauguma jų balsuoja už tai, kas daugiau pakels minimumą ir pan. Kaip ten bebūtų šiai koalicijai Seimo rinkimuose, linkiu pasirodyti kuo sėkmingiau. Baigiau.

 10. Varvekliz:

  Idėjos geros, palinkėkime sėkmės!

 11. Kemblys:

  M. Kundrotas. Etninių žemių akcentai šiuolaikinėje tautininkystėje

  Geras žodis TAUTININKYSTĖ 😀 😀

 12. ZEMAITIS:

  Nulis plus nulis lygu nulis.
  Nei vienas iš jų nepateks į Seimą 🙂

  • Gustavas:

   Ilgokai ieškojau prie ko prisiplakt. Ieškojau partijos kurios gretose nebūtų perbėgelių o labiausiai senų komunistų, šiuolaikinių kišininkų,vagių. Nusižiūrėjau tautininkų partiją. Važinėjau į jų rengiamus mitingus Vilniun, Kaunan ir į Rygą kovo 16 užsukdavau pažiūrėt kaip tautininkai vėliavas iškėle kartu su broliais latviais ir estais per LATVIŲ DIDVYRIŲ eiseną stovėdavo. Susiradau artimiausia tautininkų skyrių ir tada supratau, kad kaip danguje taip ir ant žemės. Aršiausias 90-tųjų komunistas,muitininkas už kišinikavimą iš mestas iš tarnybos,stribvaikis , keletas buv. eilinių komunistėlių o ir pati bustinė buv.stribine. Vulgarokai, bet teisingas posakis: einu, žiūriu santikiauja prieinu arčiau matau p….sas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė