Prezidentė vyks į Rio de Žaneirą palaikyti Lietuvos olimpiečių (3)

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

Rugpjūčio 4 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyksta į Rio de Žaneirą (Braziliją), kur prasidėsiančiose vasaros olimpinėse žaidynėse palaikys Lietuvos olimpiečius.

Valstybės vadovė dalyvaus 2016 metų vasaros olimpiados atidarymo ceremonijoje legendiniame Marakanos stadione, stebės plaukikų Giedriaus Titenio ir Rūtos Meilutytės pasirodymus bei kartu su viso pasaulio krepšinio gerbėjais žiūrės rugpjūčio 7 d. vyksiančią Lietuvos ir Brazilijos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.

„Dviem savaitėms suvienijantys šalį, sustabdantys laiką ir kovojantys už savo valstybę mūsų sportininkai milijonus gyventojų priverčia garsiai skanduoti žodį LIETUVA.  Tai – didžiausias ir svarbiausias sporto renginys šaliai ir svajonės išsipildymas sportininkams, kurių dėka aukštumose ir vėl suplevėsuoja Lietuvos trispalvė“, – sakė Prezidentė.

Valstybės vadovė vizito Rio de Žaneire metu su mūsų šalies olimpiečiais susitiks olimpiniame kaimelyje, taip pat laikinai Brazilijos Prezidento pareigas einančio viceprezidento organizuojamame priėmime bendraus su užsienio šalių vadovais.

Vasaros olimpinės žaidynės vyks jau 31 kartą.  Šiemet 28 olimpinėse sporto šakose varžysis daugiau kaip 10,5 tūkst. atletų iš 206 pasaulio šalių. Lietuvos delegaciją sudarys 67 sportininkai.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymas vyks rugpjūčio 5 d., penktadienį. Lietuvoje tuo metu bus jau šeštadienis. Tiesioginę transliaciją iš olimpiados atidarymo galima bus stebėti naktį iš rugpjūčio 5 į 6 d. 1:50 val. per LNK televiziją.

2016 m. Tiesioginė transliacija
Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė