Signataro Z. Vaišvilos artimeji dėkoja padėjusiems ištikus nelaimei (7)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Rugpjūčio 2 d. Alkas.lt redakciją pasiekė Lietuvos nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos žmonos Reginos Vaišvilienės padėkos laiškas, kuriame reiškiama nuoširdi padėka gydytojams padariusiems viską, gelbstint dėl nelaimingo atsitikimo sunkius sužalojimus patyrusio jos vyro sveikatą ir gyvybę bei visiems šio sunkaus išbandymo metu palaikiusiems ir padėjusiems.

Skelbiame šią padėką:

Padėka 

Šeimos ir artimųjų vardu nuoširdžiai dėkojame už mums brangaus Zigmo Vaišvilos išgelbėjimą.

Nelaimė mus užklupo 2016 m. birželio 29-osios naktį. Zigmas, neatlaikęs didžiulio psichologinio spaudimo ir darbo krūvio, patyrė didelius sužalojimus. Tačiau greitosios pagalbos ekipažai, Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės priimamojo ir kitas personalas, kurių vardų ir pavardžių nelaimės akivaizdoje  neįsidėmėjome, padarė viską profesionaliai ir laiku. Zigmas išgelbėtas, ir tai svarbiausia.

Nuoširdžiai dėkojame Zigmą operavusiam neurochirurgui Vladislavui Kiedai ir jo vadovaujamo neurochirurgijos skyriaus darbuotojams, rankų riešus operavusiam mikrochirurgui Simonui Sereikai ir visiems Gedimino Raubos vadovaujamam  plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus darbuotojams, Algimanto Pamernecko vadovaujamos ligoninės kolektyvui. Jų visų triūsas ir dėmesys, supratimas ir profesionalumas, atjauta mus giliai sujaudino.

Dėkojame žiniasklaidai, santūriai ir be interpretacijų paskelbusiai šią žinią.

Visiems, visiems šią sunkią valandą mums padėjusiems, supratusiems, mintimis, palinkėjimais ar malda stiprinusiems Zigmą ir mus – nuoširdus Ačiū.

Šeimos ir artimųjų vardu žmona Regina Vaišvilienė

***

Alkas.lt primena, kad birželio 29 d. apie 1 val. nakties Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila nukrito nuo laiptų savo namuose ir patyrė sunkius sužalojimus. Z. Vaišvila buvo išvežtas į Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Neurochirurgijos skyrių kuriame jam buvo atlikta operacija. Po operacijos signataras perkeltas į reanimaciją. Po to jam buvo atliktos dar kelios operacijos. Šiuo metu Signataras gydosi namuose.

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. :

  Reikėjo nuvežti pas medicinos profesorių Filipą Filipovičių Preobraženskį.

 2. Rasa:

  Kur bebūtų, kuo beužsiimtų, mūsų gerbiamo Signataro Zigmo niekada neapleido mintis darbuotis Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės labui, kovoti su neteisybe, kovoti už mūsų visų gerovę. Kova buvo, yra ir bus sunki, nes daugelis gerų Jo norų, gerų ketinimų nesuprato ir nesupras, nes Zigmo kova tiesi, “atviromis kortomis”, užtat sunkiai įtikima vargšams žmonės, labiau įtikėjusiems apgaulingai valdžios melo “rožinei” Sistemai ir todėl menkai palaikoma. Labai gaila, kad nuoširdžiai dirbančio Signataro palaikymas ir supratimas labai mažas, ir labai skaudu, kad net ir būdamas (o turėtų taip jaustis) savo darbais nereikalingas , Jis vistiek toliau kantriai nesustodamas eina savo pasirinktu keliu. Daugelis mūsų Jį labai palaikom, labai gerbiam ir dėkojam už jo triūsą ir linkėdami kuo geriausios sveikatos, tikimės, kad ir toliau matysime besidarbuojantį Lietuvos sargyboje. Skaudu, kad Zigmo pasiaukojimas dėl mūsų įkainotas tokia didele sveikatos kaina. Linkime tvirtybės ir nors truputį daugiau dėmesio skirti sau, šeimai, laisvalaikiui. Ačiū Jums, sveikit, mes meldžiamės už Jus ir Jūsų šeimą.

  • Kemblys:

   Jau kai perskaitau tokius žodžius:
   ,,Kur bebūtų, kuo beužsiimtų, mūsų gerbiamo Signataro Zigmo niekada neapleido mintis darbuotis Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės labui, kovoti su neteisybe, kovoti už mūsų visų gerovę.”…

   ‘Rasa’, gal tu tsrs laikais mokeisi tokiais žodžiais apie tobulų tobuliausią LENINą rašyti?

 3. linelis:

  nelaidokit Zigmo savo raudomis…per anksti…

 4. Pilietis:

  Sveikatos, dziaugiuosi,kad sveiksta.Laukiame bendravimo.

 5. Perkūno Paukštis:

  O kas ten jam jau taip nutiko, gal kas žinot ?

 6. Danute:

  Labai linkiu sveikatos Signatarui Zigmui Vaisvilai ir toliau kovoti pries neteisybe iskilusia salyje ir norima pritraukti pavoju saliai, tai turiu omenyje kviciamus tankus , kurie erzina Rusija , o mes , kad ir kokia ginyba beturetume neatsiginsime , pirma susinaikinsime save arba paliks musu mylima salis , kaip Sirija , ko ir nori JAV.Sekmes jusu sunkiame kelyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė