Kviečia muzikos šventė „Aš toks vienas“ (0)

Renginio plakatas | rengėjų nuotr.

Renginio plakatas | rengėjų nuotr.

Rugpjūčio 13 dieną Gamtos ir miesto apsuptyje Telšiuose, ant Zakso kalno, muzikos mėgėjų laukia dainos renginys „Aš toks vienas“. Šiųmetis renginys išskirtinis grupių bei atlikėjų įvairovių gausa.

Abejingų nepaliksiančiame renginyje muzikantai įsikurs dviejose scenose: didžioje ir mažojoje, atokiau įsitaisę žiūrovai renginį galės stebėti per LED ekraną.
„Grįžtame prie tikrosios renginio koncepcijos – klausytojų ausis džiugins Masčio bangomis vilnijanti bardų muzika, o vakarą ves visiems gerai žinoma aktorė Ilona Balsytė“, – sako projekto Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 globėjas Vitalijus Praspaliauskas.

Ant Zakso kalno rugpjūčio 13 dieną muzikos ir gamtos šventėje jau šeštus metus iš eilės renkasi „vienintelių tokių“ atlikėjų būrys. Šiemet, be Telšius jau spėjusių pamėgti grupių ir atlikėjų, pirmą kartą Žemaitijos sostinėje gyvai gros „Garbanotas Bosistas“. Tai ypač daug koncertuojantis kolektyvas, apie kurį kalbama kaip apie inovatyvų kolektyvą, o ar grupės bosistas iš tiesų garbanotas, galėsite nuspręsti pamatę grupę scenoje. Renginyje taip pat debiutuos Mindaugas Ancevičius su grupe. Dainuojantis aktorius visiems žinomas kaip serialo „Nemylimi“ veikėjas Valančiokas. Be to, renginyje pirmąjį kartą pasirodys su kūriniu „Lūpytės“ išgarsėjusi grupė „Baltasis kiras“, jausmingą programą pristatys muziką kitaip matantis Gražvydas Sidiniauskas.

Muzikos šventėje dalyvaus aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, profesorius Aidas Giniotis bei režisierius, aktorius, muzikantas, kompozitorius Vidas Bareikis. Skambės dainų autoriaus, atlikėjo, poeto, kompozitoriaus, publicisto, skaitovo Domanto Razausko atliekami kūriniai. Jis – 2008 – aisiais tapo Vytauto Kernagio vardo gitaros apdovanojimo laureatu.

Kūrinius žemaitiškai atliks kompozitorius, muzikantas, aranžuotojas Andrius Kulikauskas. Atlikėjo repertuare nuskambės dar negirdėtos ir naujos dainos. Be to, muzikantas kuria intrigą, kurios nenori atskleisti iki pat renginio pradžios. Kelintus metus renginyje „Aš toks vienas“ scenoje pasirodantis telšiškis bardas Romualdas Miškinis šį kartą duetu dainuos su Rasa Vaičkute.

Renginyje koncertuos ir festivalio krikštatėvis Kęstutis Jablonskis. Greta visiems gerai žinomų dainininko šlagerių, žiūrovai išgirs naujausių kūrinių iš paskutinio muzikanto albumo. K. Jablonskis žada staigmeną – jis pradžiugins klausytojus nauju, dar niekur negirdėtu kūriniu.

Mažojoje scenoje per visą renginį karaliaus telšiškių nenuoramų grupė „Litroll“.
„Tikimės tik gero oro ir skaisčiai šviečiančios saulės, o jei gamta iškrės pokštą ir lis – apsiavę guminius batus linksmai šėlsime balose, mat gyvai muzikai nėra blogo oro, yra tik bloga apranga, juk į Telšius – Lietuvos kultūros sostinę 2016 atvyksta daug nuostabių atlikėjų“, – kalbėjo Telšiai – Lietuvos kultūros sostinė 2016 projekto vadovas Linas Ulkštinas.

mazas AS TOKS VIENAS 2016

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė