J. Miliui pareikšti įtarimai piktnaudžiavus tarnyba (4)

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Jonas Milius | vmvt.lt nuotr.

Liepos 28 dieną, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai apklausė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktorių Joną Milių.

Jam pateikti įtarimai piktnaudžiavus tarnyba.

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu šiandien STT pareigūnai atliko kratas, poėmius bei kitus proceso veiksmus vienos maisto gamyba užsiimančios bendrovės administracinėse, gamybinėse patalpose, taip pat VMVT, šios Tarnybos direktoriaus Jono Miliaus kabinete, Lietuvos Respublikos Seimo nario Petro Gražulio darbo kabinete Seime bei gyvenamosiose patalpose Seimo viešbutyje.

Ketvirtadienio vakarą žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pabrėžė, kad sprendimas dėl vadovo, – ne jos, o visos vyriausybės kompetencija. Žemės ūkio ministrė tvirtina, kad visi sprendimai dėl J. Miliaus bus priimti penktadienį.

Kaip praneša Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vedėja Elena Martinonienė, kad šiuo metu turimi duomenys laidžia įtarti, kad bendrovės vadovai siekė išvengti sankcijų, nuobaudų ir padarinių, kurie kyla, kai taikomos bausmės aptikus darbų saugos, pakavimo, ženklinimo, higienos ir kitus pažeidimus.

Šiame ikiteisminiame tyrime siekiamos išaiškinti ir kitos galimai vykdytos bei su įtariama prekyba poveikiu susijusios nusikalstamos veikos: piktnaudžiavimas, dokumentų klastojimas bei kitos.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai, atlieka Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė