Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ apdovanota Z. Mackevičienė (0)

LRKM nuotr.

LRKM nuotr.

Liepos 16 d. Utenos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Zitai Mackevičienei už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už bendruomeniškumo stiprinimą, už asmeninę atsakomybę, kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką įteiktas sidabro garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Kultūros ministerijos apdovanojimą įteikė kultūros viceministrė Patricija Poderytė, pasveikinusi Z. Mackevičienę kultūros ministro Šarūno Biručio vardu.

Z. Mackevičienė – daug metų atidavusi gimtojo krašto kultūros plėtrai, sugebanti sutelkti bendruomenę įgyvendinant reikšmingus kultūros projektus Aukštaitijos krašte ir Lietuvoje.  Ji rengia tikslines ekspedicijas, kartu su bendraautoriais yra parengusi ir išleidusi knygų kultūros ir meno temomis. 2014 m. kartu su Tauragnų bendruomene įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Rytų Aukštaitijos etnografiniai kaimai“, 2015 m. išleista knyga – „Rytų  Aukštaitijos etnografinių kaimų  slėpiniai“.

Z. Mackevičienė dalyvauja europiniuose socialiniuose projektuose, skaito paskaitas. Savo žinias ir etnokultūrinę patirtį atskleidė parengdama „Muziejaus sociokultūrinis statusas bendruomenėje“ programą regioniniam suaugusiųjų švietimo informaciniam mokymo centrui.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė