Į Vilniuje rengiamą verslo forumą atvyks energetikos įmonių vadovai iš viso pasaulio (0)

Izraelio elektros ir elektronikos inžinierių sąjunga_facebook.com nuotr

Izraelio elektros ir elektronikos inžinierių sąjunga | facebook.com nuotr.

Liepos 20–22 dienomis laisvalaikio, poilsio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort“ vyks tarptautinis „Business Opportunities Gateway“ forumas, į kurį susirinks energetikos įmonių vadovai ir verslo lyderiai iš Vidurio ir Rytų Europos, Baltijos šalių, Centrinės Azijos bei Izraelio.

Izraelio elektros ir elektronikos inžinierių sąjungos (SEEEI) rengiamame forume bus kalbama apie Lietuvos bei užsienio elektros energijos, komunalinių paslaugų ir energetikos rinkos valdymą, skatinamas šios pramonės lyderių bendradarbiavimas, verslo modelių dalijimasis bei rinkodaros metodų plėtra tarptautiniu mastu. Renginio metu taip pat bus aptariama galimybė SEEEI „International Business Gateway“ paversti į didesnį klestinčio verslo centrą, besinaudojantį strateginiais geografinės lokacijos privalumais.

„Business Opportunities Gateway“ forume dalyvaus bei pranešimus skaitys ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, energetikos viceministras Rokas Baliukovas, UAB „Lietuvos Energija“ valdybos pirmininkas, generalinis direktorius Dalius Misiūnas bei kiti žinomi politikos ir verslo atstovai.

Daugiau informacijos: http://www.ecee.co.il

Kategorijos: Energetika, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė