Kėdainių miesto bendruomenei pristatyta uteniškio tautodailininko A.Šileikos kūryba (0)

Kėdainių miesto bendruomenei pristatyta uteniškio tautodailininko A. Šileikos kūryba | rengėjų nuotr.

Kėdainių miesto bendruomenei pristatyta uteniškio tautodailininko A. Šileikos kūryba | rengėjų nuotr.

Liepos 15 d. Kėdainių  krašto muziejaus tradicinių amatų centre Arnetų name atidaryta uteniškio tautodailininko, sertifikuoto tautinio paveldo produktų amatininko Albino Šileikos unikalios jo sukurtų prieverpsčių dalies kolekcijos paroda, į kurią atvyko pasižiūrėti bei susitikti su autoriumi žiniasklaidos atstovai, meno mylėtojai, Kėdainių krašto tautodailininkai, bendruomenių nariai, pažįstami, bei draugai.

Parodą pristatė muziejininkė Regina Lukminienė, kuri nuoširdžiai pristatė autorių bei jo kūrybą, kurią pamatys dažnai į Arnetų namą užsukantys miestelėnai, bei užsieniečiai. Parodos autorius A. Šileika papasakojo kaip kuriami medžio drožiniai, atsakinėjo į gausius klausimus apie kūrybos procesą, ir padėkojo muziejininkei R. Lukminienei už galimybę pažinti Kėdainių krašto istoriją, bei aplankyti lankytinas vietas. Autorių atvyko pasveikinti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir jo pavaduotojas

Viačeslavas Čerenkovas, įteikdami Kėdainių krašto suvenyrus—dovanas. Gražių žodžių, gėlių dovanų negailėjo ir į parodos atidarymą atvykę lankytojai, bendruomenės nariai. Renginį pagyvino LASS Kėdainių r. filialo folkloro ansamblis „Temela“.

A. Šileika pakvietė miestelėnus atvykti į parodos uždarymą rugpjūčio mėn. 25 d. 10 val. kurios metu vyks ir edukaciniai užsiėmimai, o lankytojai patys galės išbandyti drožybos ypatumus su drožybos peiliukais.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė