„Kelionių kompasas“: Vasara su motociklu (audio) (0)

Gerimantas Statinis ir Žymantas Bražiūnas | alkas.lt nuotr

Gerimantas Statinis ir Žymantas Bražiūnas | alkas.lt nuotr

Pašnekovas: Lietuvos taekwondo federacijos (LTF) generalinis sekretorius, Lietuvos taekwondo rinktinės vyriausiasis treneris, „Tornado“ sporto klubo vadovas, asociacijos „Lietuvos motociklininkų klubas“ valdybos narys – Žymantas Bražiūnas.

Žymantas keliauti motociklu pradėjo dar jaunystėje. Jis sako, kad tai visiškai kitoks pojūtis, negu važiuojant automobiliu, kur esi tarsi metalinėje dėžėje, nejauti nei pro šalį skriejančių kvapų ir neturi kontakto su to krašto aplinka. Motociklo didžiausi privalumai: “Gali pajusti saulės glostomas rankas ir girdėti šalia ošiant jūrą, ir taip susilieti su ta vietove, kur automobiliu niekada nepravažiuosi“.

Po straipsnio apie mūsų kelionę motociklais aplink Siciliją sulaukėme susidomėjimo ir raginimų aprašyti kitas mūsų keliones motociklais. Taigi, kita kelionė buvo – aplink Sardiniją. Susibūrėme ketvertas draugų ir nusprendėme pavadinti mūsų komandą „Pasiutę šunys“.

Ž. Bražiūnas: „Svarbu, kad kelionėje kiekvienas būtų už kažką atsakingas. „Pasiutę šunys“ pareigas pasidalino taip: Artūras – navigacija, Žymantas – filmavimai ir FB, Marius – foto, Vadimas – kelionės informacija. Visus kitus dalykus sprendėme bendrai – balsuodami. Geriausiai tinka BMW GS 1200 – puikiai valdomas, gera trauka, patogu sėdėti. Kaina apie 120 – 140 eurų parai. Gerą įspūdį paliko Suzuki Vstorm 650 – gerai valdomas, patogu sėdėti, bet trūksta traukos. Kaina apie 70-75 eurų parai.“

Žymantas su draugais į kelionę vyksta rudenį arba pavasarį, kuomet moto sezonas oficialiai jau uždarytas, bet visai dar nesinori sutikti su mintimi, kad apie pusmetį reikės gyventi be motociklo variklio garso, vėjo ir kitų motociklininkams puikiai suprantamų malonumų, kuriuos teikia ši dviratė transporto priemonė.

Laidą veda žurnalistas ir keliautojas Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė