R. Čekutis. Prasimanymai apie tautininkus (31)

Ricardas-Cekutis-Alkas-lt-j-vaiskuno-nuotr

Ričardas Čekutis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Artėjant Seimo rinkimams apie Tautininkų sąjungą (TS) viešosiose erdvėse tradiciškai platinami įvairūs prasimanymai, siekiant sumenkinti partijos reputaciją bei sąmoningai iškreipti TS vertybines ir programines nuostatas. Kaip visada tokiais atvejais, tai daro žmonės, kurie niekada nėra balsavę už tautininkus, tačiau visuomet demonstruoja perteklinį rūpestį TS politine ateitimi.

Prasimanymas Nr. 1 – „Tautininkai rinkimuose dalyvaus kartu su susikompromitavusia „Tvarkos ir Teisingumo“ (TT) partija“

Nesiimu vertinti svetimų politinių jėgų reikalų, todėl kalbėsiu tik apie aplinkybes, kurias tendencingai pateikus ir buvo suformuotas šis gandas. Kaip žinia, tautininkai kovo 19 d. pasirašė su TT vertybinę deklaraciją, kurios atsiradimo aplinkybės plačiau paaiškintos ČIA.

Tik papildysiu, kad tikrieji tautininkų pasekėjai turėtų džiaugtis, jog ir kitose partijose atsiranda vis daugiau TS deklaruojamų vertybių, kad mūsų idėjos randa vietą net sisteminių partijų programose. Taip pat noriu atkreipti dėmesį į skaitytojui galbūt mažiau žinomus faktus dėl galimų TS rinkimų partnerių. TS Taryboje buvo nuspręsta dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose pirmenybę teikiant plačiai tautinei-antikorupcinei koalicijai, kurią galėtų sudaryti TS, partija „Jaunoji Lietuva“, Krikščioniškosios demokratijos partija, Centro partija, visuomeniniai šeimų judėjimai bei atskiri visuomenininkai, kuriems nėra svetimos tautinės vertybės. Kartu buvo atmestos interpretacijos, dirbtinai „skatinančios“ tautininkus dalyvauti rinkimuose drauge su TT. Visas pareiškimas – ČIA.

Prasimanymas Nr. 2 – „Tautininkai neturi rimtos programos ir į rinkimus eina tik su populistiniais lozungais“

Šis prasimanymas reguliariai paskleidžiamas kasmet, matyt, mėginant parodyti rinkėjui, kad esą yra „rimtos“ partijos (kurios visą savo „rimtumą“ grindžia tik iš biudžeto semiamomis lėšomis), ir „populistinės“ (kurių veikianti korupcinė politinė sistema tiesiog neįsileidžia, nes tai sukeltų grėsmę „rimtų“ partijų pinigų dalyboms). Beje, kur jau mums savo „populizmu“ lygintis su biudžetiniais valstybinių lėšų tratintojais, postringaujančiais apie neišpasakytus turtus, kurie esą užgrius rinkėjus jų išrinkimo atveju.

Šiemet tautininkai savo suvažiavime atnaujino Bendrąją programą, kurią galima paskaityti ČIA.

Prasimanymas Nr. 3 – „Tautininkai nori sugriauti Europos Sąjungą, kuri yra Lietuvos saugumo garantas“

Pirmiausia, Lietuvos saugumo garantas yra NATO, o ne ES, bet gandų kūrėjams, žinoma, tai mažiausiai įdomu. Antra – niekur niekada nesakėme, kad ketiname griauti ES. Taip, mūsų netenkina dabartiniai neaiškūs principai, kuriais kažkas paskiria visą Briuselio valdžią, mūsų netenkina idėjos federalizuoti Europą ir panaikinti nacionalinių valstybių suverenitetus, mūsų netenkina dabartinės neaiškiais principais suformuotos ES valdžios politika vadinamųjų „pabėgėlių“ klausimu ir dar daugelis kitų neigiamų reiškinių, vyraujančių tokioje Bendrijoje (mūsų santykis į ES atspindėtas aukščiau minėtoje programoje). Tačiau mes, tautininkai, puikiai suprantame, kad bet koks drastiškas sistemos panaikinimas skaudžiausiai atsilieps ne Briuselio biurokratijai, o eiliniams žmonėms, todėl visada kvietėme ne griauti, o kurti, t.y. reformuoti, paverčiant šią Bendriją tautinių valstybių sąjunga, išsaugant nacionalinės teisės viršenybės principus.

Prasimanymas Nr. 4 – „Tautininkai džiūgauja dėl britų pasitraukimo iš ES ir tuo pasitarnauja rusų propagandai“

Jeigu kas nors paskaičiuotų, kiek kartų buvome apšaukti „rusų agentais“ ir kiek kartų tiems šaukliams tekdavo dėl to vėliau raudonuoti, tai būtų galima išleisti daugiatomę šių šauklių „paklydimų“ bei „apsirikimų“ enciklopediją. O tiems, kurie iš tikrųjų nori sužinoti tautininkų poziciją šiuo klausimu, siūlau pasiskaityti ČIA.

Galiu tik pridurti, kad jeigu „rusų agentų“ ieškotojai būtų nuoseklūs, tai dabar turėtų „kremliaus tarnais“ apšaukti ir daugumą britų, jei, žinoma, nebijos prarasti darbo jų silkių konservų fabrikuose…

Prasimanymas Nr. 5 – „Tautininkai yra grynai proamerikietiška partija“

Šis prasimanymas tiesiogiai susijęs su prasimanymu Nr. 4, juolab, kad jį pačiu paradoksaliausiu būdu nuolat skleidžia tie patys asmenys, kuriems siūlyčiau apsispręsti ir pasirinkti tarp rusų bei amerikiečių…

O atsakymas yra paprastas – tautininkai yra partija, kuriai Lietuvos interesai yra aukščiau visko. Jeigu mūsų interesai sutampa su amerikiečių interesais, pavyzdžiui, kolektyvinės gynybos srityje, tuomet galime tik didžiuotis, kad turime tokius stiprius karinius sąjungininkus, be kurių NATO sutarties 5-asis punktas apskritai netektų prasmės. Kalbant apie dabar Europoje derinamą Transatlantinės prekybos sutartį, kaip teigiama, ginančią tik stambiųjų JAV korporacijų interesus, mažinančią jų gaminamos produkcijos kokybės standartus bei nutiesiančią kelius į Europos rinką įdiegti genetiškai modifikuotus organizmus, esame skeptiški, tačiau kartu privalome konstatuoti akivaizdu faktą: iki šiol niekas nėra matęs galutinio šios sutarties teksto, todėl jeigu jis kada nors bus paviešintas, būtinai pateiksime savo nuomone papunkčiui.

Prasimanymas Nr. 6 – „Tautininkai neatsižvelgia į tikrovę ir gina pasenusias XIX a. šeimos politikos nuostatas“

Šį prasimanymą mėgsta skleisti save vadinantieji „liberalais“, taip ir nesugebantys paaiškinti, o kas gi yra ta „tikrovė“? Jeigu „tikrovė“ yra homoseksualistų paradai, tai ką jie bendro turi su šeima? Įvairių homo-lobistų bei kitų homjaunuolių sekamos pasakos apie „šeimų įvairovę“ yra skirtos tik naivuoliams mulkinti, o tikrasis bei galutinis jų tikslas – įsivaikinimo procesų palengvinimas įvairių seksualinių iškrypimų kamuojamiems subjektams, kurie patys save „išmaniai“ pavadino „LGTB bendruomene“, tarsi tai keistų reiškinio esmę. Kita vertus, šie subjektai ir neslepia, jog normalios šeimos instituto dekonstrukcija yra esminė jų veiklos siekiamybė. Tautininkai tik primena ir įspėja: kadangi šeima yra valstybės stuburas, tai bet koks pasikėsinimas keisti šeimos sampratą įvairiomis neaiškiomis „partnerystėmis“ bei „šeimų įvairove“ reiškia ir mėginimus sunaikinti pačią valstybę. Todėl pamatinės šeimos sampratos puoselėjimas yra ne „pasenusios XIX a. vertybės“, o mūsų valstybės išsaugojimo būtinybė.

Autorius yra Tautininkų sąjungos vicepirmininkas

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

31 komentaras

 1. rusų šnipas:

  Nato neužtikrina Lietuvos saugumo. Amerika nori karo su Rusija, Todėl kaupia armiją Rusijos pasienyje ir provokuoja. Nefantazuokit, kad jie čia armiją kaupia, kad mus apgintų. Amerika turi daug karinių bazių pasaulyje ne tam, kad tas bazes gintų, o kad valdytų pasaulį. Nenoriu III pasaulinio karo. Bloga taika geriau negu geras karas.

  • Lietuva lietuviams:

   Geras karas laimina viską,
   Karas už tiesą grąžina jėgas,
   Kaip Diktatūra veda į tikslą,
   Karas gyvenimo plečia ribas!
   😀

  • Gustavas:

   Tokio gavno šnipo net Žirinovskis į savo šaiką nepriimtu. Jei Amerika neužtikrintu Lietuvai saugumo tai seniai įvykiai klostytusi kaip Moldovoje, Gruzijoje, Ukrainoje, klupėtume kaip Armenija .Amerikai nera jokio noro to ubago provokuot o jei būtų norėjusi seniai šimtasiūlės būtų kiauros. Kur turėjo įtaka Amerika visos valstybės gerai gyvena o kur ruskio ubagas ikišo šudinus savo grėblius -tremtis ir badas ir atsilikusi ekonomika. Ruskių carai kirsdami langą į Europą, bolševikai sakydami, kad eina ginti darbo žmogaus, komunistai statydami komunizmą, novorosijos kurėjai, turėjo ir turi vieną tikslą užgrobti mūsų kraštą. Tad rusų šnipe perduok chuilo putkinui, kad kuo greičiau neždintusi iš Karaliaučiaus krašto, bu man jau nusibodo.

   • LosAngeles:

    ‘..Kur turėjo įtaka Amerika visos valstybės gerai gyvena..’
    Neskubekite taip, beziuredamas i tolima sviesu rytoju nepamatysite kas po kojomis… Visa centrine amerika yra JAV itakoje, tai kuri cia is ju gerai gyvena? Honduras, Nikaragva, o gal Meksika?
    Paslovinimo giesmes labai gerai tam tikroje vietoje ir tam tikru laiku, bet alke tai nera butina. Pirmenybe reiketu teikti aplinkybiu ivertinimui kaip yra

 2. Jonas:

  Linkiu tautininkams rasti bendrą kalbą su Lietuvos liaudies partija, Ričardas pats gerai sutaria per Respublikos leidinių interviu su Rolandu Paulausku, todėl linkiu įtikinti ir partijos kolegas, kas ši partija yra grynai tautinė ir kelianti viršenybę Lietuvos suverenumui!
  Dabar gi tautininkai yra labiau tautinių jėgų kiršintojai nei vienytojai su Panka ir Kundrotu priešaky ir jų šūkiais rusai puola, o Rudys tarsi neturi savo balso/autoriteto, nors ir yra pirmininkas:)
  Puikiausias bendradarbiavimo pavyzdys – žemės referendumas, jei pavyktų gauti tautinėms partijoms referendumo šalininkų 260 000 balsų, jos būtų daugumoj, bet reikia stiprios vienybės:)

 3. S:

  Geras pareiškimas, tik dėl Europos Sąjungos abejotinas požiūris. Seniai aišku, kad ta “Sąjunga” siekia sunaikinti Tautas, todėl tautininkams turėtų būti nepakeliui su ES. Svarbu yra nepavėluoti, t.y. kai tik euro-federalistai pajudės į priekį su ES valstybės įtvirtinimu, reiktų skelbti Lietuvos Nepriklausomybės siekį, pasitraukimą iš ES.

  Atsiminkit, kad virš 30% lietuvių nepritaria buvimui ES (nori turėti Litą, savo Žemę, Lietuvos Nepriklausomą Valstybę ir t.t.), o jų nei viena partija neatstovauja. Su tokia parama būtų galima sėkmingai pasirodyti rinkimuose, tada daryti spaudimą visai ES-ai ir jos valdomiems išdavikams Lietuvoje. TS liekant neįgaliai, tai anksčiau ar vėliau padarys kiti.

  • Lietuva lietuviams:

   Didžiausia klaida – rūpestis, kad kenksmingos sistemos sunaikinimas “atsilieps eiliniams žmonėms”. Atleiskit eiliniai žmonės, bet jūs suklydote išdavę Lietuvos valstybę, todėl turite atgailauti ir kentėti, atstatyti kas sugriauta. Dabar jau kito kelio nėra, paaiškinkite tai tiems žmonėms, ir tiek žinių.

   • rusų šnipas:

    Argi kas rūpinasi, kad sistemos griovimas pakenks eiliniams žmonėms? Kaip paprasti žmonės išdavė valstybę? Gal gali pats savo komentarą paaiškinti plačiau?

    • Lietuva lietuviams:

     Labiausiai pakenks sistemos palaikymas, todėl visos partijos rūpinasi, kad negriūtų ir nebūtų geriau. Už alaus bonkę arba skalbimo miltelius, ir šiaip – daug kartų. Tai tu prieš NATO, bet už EU? Aišku, kad prorusiškas šūdas visada buvo didžiausi EU šalininkai.

 4. Geri atsakymai tautininkų kritikams. Sėkmės.

 5. Patiko. Ričardas kaip visada rašo teisingai, taikliai, kandžiai, su humoro doze.

 6. psichoradioneurologas:

  Rička, viskas būtų gerai, bet kaip tu paaiškinsi, kokiu būdu du tavo partijos vicepirmininkai ir iždininkas pakliuvo į Pakso vienmandates?

  http://m.alfa.lt/straipsnis/50029920/tvarkieciai-po-perversmo-laivas-skesta-ar-vis-delto-isplauks?p=2

  • Jonas:

   Opa, va čia gerai užkabinta:)

   • Tkrai gražus “Trojos arkliuko sugulimas pasalomis” ..įgula:
    “Parlamentaro posto Anykščių-Panevėžio apygardoje sieks istorikas Tomas Baranauskas, Zarasų-Visagino – parlamentaras Algimantas Dumbrava, Kaišiadorių-Elektrėnų – aplinkos viceministras Algirdas Genevičius, Ukmergės – buvęs europarlamentaras Vilniaus miesto tarybos narys Juozas Imbrasas, Prienų-Birštono – parlamentaras Vytautas Kamblevičius, Raudondvario – advokatas Rimas Andrikis, Saulės – buvęs parlamentaras Andrius Šedžius, Petrašiūnų – atsargos brigados generolas Česlovas Jezerskas”

    Gražu bus ženklą iš Ričardo Čekučio ar bet kurio “Trojos” (na tiksliau Tautininkų sąjungos) vado gavus, vėliavą mikliai keičiančius išvyst. Mat gryn banditiškosios politikos,
    antikonstituciškai antžmogiško niekinimo bei visos visos Tautos žeminimo gaujelę
    daugumiečių “apkals” apkalta (net be “trojos” modelio), tik apkalta ne vien LSDP, DP ir TT sąnariams bus pareikšta.. užž visišką savos (seimo nario) Priesaikos sulaužymą
    n e v y k d ž i u s ir ligi šiol nevykdant Lietuvos Konstitucijos; tam aišku svarbiausias būsimojo gelbėjimo įguloje gerb. generolas Česlovas Jezerska, na o Tomas Baranauskas į didvyrius gal kiek be reikalo, vertėtų labiau Kulikovo mūšio – lietuvių didžios Pergalės prieš ordą sykiu su kaimyniškųjų bičiulių rusų pulkais aplinkybių išviešinimu, žymiojo Svalios mūšio (vadinamųjų Žiemgalos kautynių) tikslesne “lokalizacija” /nuo “saulės” 🙂 / bei kitais ekspedicinių žygių, pvz. Antakalnio-Rasų-Ilguvos-Bitėnų kapų pažintinių “edukacinių projekcijų” turinio užpildymo reikalais pasirūpint (čia apie talką B.Kuzmickui, įsipareigojusiam pagaliau į Lietuvos istoriją sugrąžint apmaudžiai išmestą, ir “nusmetonintą”./dusyk/ – Joną Basanavičių, pirmąjį mūsų atkurtosios Valstybės vadovą, nuo pat nepriklausomybės akto įsigaliojusios akimirkos juo tapus, ir po valandos kitos jau perdavusio vadovo pareigą – antram laisvos Lietuvos (atsikūrusios valstybės) vaddovui Antanui Smetonai (vėl vėliau dusyk paskirtam vadovauti Valstybei, užtitulinus Prezidentu, – nuo 1919-04-04 remiantis įstatymiškąja Valstybės Tarybos priimta Laikinąja Konstitucija, – po 1926-12-17 įsirėmus ginklu į pačių baisiausio pasaulinio terorizmo, leninbolševizmo pasekėjų siejamų bacilų (Stalin-Gorbačiovinio nebaudžiamumo lig pat šiol padarų) pastanga nuo vargšiukės nelaimėlės Maskvos /mūsų didvyriškai gintos, bet deja po Kulikovo pergalės neapgintos 1382 m. nuo ordų klastos, – kai išžudyta ir ten palaidota apie 3000 atvykusios lietuviškosios įgulos gynėjų/ platinamų pasekėjų naująjį ikiholodomorinio dar bolševizmo gaivalą, pasiskyrus pavojų akivaizdoj tautos sutelkimui ne politpartinio, bet tautiškai telkiančiojo vadovavimo aplinkų stiprinimui (dar papildomai ir jau liepos mėn. derėtų pasirūpint ir visa tūkstantmečio senumo įvykių p r a š v i e t a apie 1016 m. “invazijos” į Sembą, KAUPĄ, to mūsų senojo pasaulinių prekybinių gijų miesto sunaikinimo aplinkybėmis, kai panašiai Romuvos šventovėms, prekybinė sostinė dar iki 1040 m. aprašytų įvykių slavų kronikose, persikrausčiusi iki Nemuno bei Neries santakos ir vardu kitu regis vadinta).

    O visa ši šaunoka “trojinė, tikėkim ne “trolinė” įgula, – neblogas pamatas būsimai SĄJŪDŽIO valdančiajai koalicijai, kuri tokių politinių atmatų (na net nedrąsu deramiau galbūt netgi įvardinti politbanditizmo /ne antitarybinio partizanavimo pavyzdžiu omeny/ apraiškų palyginimu) atstovavimą būsimuose rinkimuose į Seimą tikėkime užkardys (na tiesiog prisimenant ir 1926-12-17, o kodėl gi neprisiminus Lietuvos ūkinės-politinės raidos ūgio padarinių, ir to laikmečio sėkmingo valstybingumo klestėjimo apraiškų) Priesaiką save ž e m i n a n č i a i laužiusių ir mus – rinkėjus paniekinamai tuo apmovusių
    dalyvavimą… net kandidatais; ar apkalta, ar administracine, ar kita K o n s t i t u c i n e
    tvarka tokiems kaip jau “nužemintas” R.Paksas tūnoti vėl; 2018-02-16 d. naujojo Lietuvos Seimo rūmų salėje (kai šiems nesusipratėliams Priesaikų mindžiotojams.. ir mūsų tuo pačiu!! – nėr jokio skirtumo kur jų lovelis, ar LTSR AT, ar LKP CK buvusioje buveinėj-būdoj) valstybingumo 100-metį sutinkant HIMNU, jau ne LTSR AT prezidiumo skubota tvarka tekstu įbruktu, bet senuoju, tvarkinguoju, – su “SAULE LIETUVOS” h i m n u.

 7. Komentuotojas “rusų šnipas” – yra provokatorius. Tokius provokatorius, lietuvių tautos išdavikus, lietuviai (sukilėliai, partizanai) pakardavo ant šlapios šakos.

 8. Getas:

  Malonu skaityti autoriaus straipsnį: konkretus ir aiškus, be jokių politkorektiškų išvedžiojimų. Štai tokia yra tautininkų dauguma- tai dabarties procesus Lietuvoje atspindinti politinė sąjunga. Perskaičiau jų programą, tikrai atverti mūsų tautos lūkesčiai ir kaip visa tai pasiekti.

 9. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Ponai TAUTININKAI, ar į rinkimus eisite antikonstitucinias sąrašais?

  Ar Seimo nariai taps TYČINIAIS NUSIKALTĖLIAIS PRIEŠ VALSTYBĘ? 54
  Paskelbta: 2016-06-22 22:06 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com

  Kaip žinia, JE LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2016-04-09 dekretu paskelbė apie rinkimų į Seimą kampanijos pradžią. Matydamas, kad partijos, Seimas nė nebando spręsti ypatingos svarbos klausimo artėjant eiliniams Seimo rinkimams, tai parašiau straipsnį, analizuojantį LR Konstitucijos 55 str. pažeidimus renkant Seimą.

  Konstitucijos pažeidimai renkant valdžią suponuoja tos valdžios neteisėtumą. Todėl yra ypatingai svarbu prisilaikyti Konstitucijos labai tiksliai, kai renkamas Seimas, nes tai mūsų Valstybės valdžios pagrindas, pati pradžia. Pagal svarbą tokio klausimo sprendimą priskiriu prie trečio pagal svarbą Valstybei klausimo po Nepriklausomybės ir Konstitucijos priėmimo.

  Tą straipsnį 2016-04-12 emailu išsiunčiau prezidentūrai info@president.lt, Vyriausybei LRVkanceliarija@lrv.lt, keliems Seimo nariams Povilui Gyliui, Linui Balsiui, Jonui Varkalai, Arimantui Dumčiui, Rytui Kupčinskui, Audriui Nakui, Nagliui Puteikiui, Jurgiui Razmai ir Aurelijai Stancikienei. Straipsnį 2016-04-12 „Eilinį kartą antikonstituciniai rinkimai“ emailais išsiunčiau įvairiems spaudos organams. Straipsnį 2016-04-13 atspausdino tik ekspertai.eu.

  Kita spauda nutarė nespausdinti, kas iš esmės reiškia jų siekį NUSLĖPTI nuo visuomenės ilgalaikį esminį Konstitucijos pažeidinėjimą iš valdžios pusės. Praėjo daugiau kaip mėnuo, jokių judesių iš valdžios pusės nesigirdėjo, tai prie to pačio straipsnio parašiau komentarą ir 2016 m. gegužės 14 d. straipsnį su komentaru emailais išsiuntinėjau visiems Seimo nariams, visiems vyriausybės nariams ir darbuotojams, visoms ministerijoms ir jų darbuotojams, visai Prezidentūrai ir jos darbuotojams, visiems spaudos organams, didžiųjų miestų tarybų nariams ir savivaldybių darbuotojams.

  Kai neturi šimtų tūkstančių nusipirkti įstatymui, tai viešumas yra tokia priemonė, kurio dėka pavyko pasiekti rezultatą, kad dokumentą užregistravo ir net padėkojo už nuomonę. Tai tokią reakciją kaip suprasti? Tarkim kas nors praneštų, kad Seimas dega, o iš tikro Seimas „dega“ teisine prasme. Tai tada Seimo narių reakcija būtų tokia, kad „dėkoju už nuomonę“. Ir kaip taip visi mandagūs pasidarė? Ne, nepasidarė mandagūs nė trupučiuko, nė vienas Seimo narys nieko neatsakė, nepadėkojo ir nesiėmė jokių priemonių. Padėkavojimas atėjo tik iš registratorių. O kaip tie registratoriai?

  O tie registratoriai pasirodo yra mandagūs ir tas jų mandagumas pasireiškė, kad ir taip. Dokumento svarbumą įvertino „tuščia vieta“, kas iš esmės reiškia…. tinkamas į šiukšlių dėžę. Konstitucijos ilgalaikis pažeidinėjimas pagal svarbą tinkamas tik į šiūkšlų dėžę. Gera darbuotojų kvalifikacija?

  Nesant jokios Seimo narių reakcijos į vieną svarbiausių Valstybės klausimų, valdžios legitymumo klausimą, kreipiausi viešai į Konstitucinio Teismo teisėjus „Viešas kreipimasis į LR Konstitucino Teismo teisėjus“, kurį 2016-06-06 atspausdino ekspertai.eu.

  Taip pat šitą kreipimąsi į KT teisėjus emailais išsiunčiau visiems KT teisėjams ir KT darbuotojams. KT nesutiko šito dokumento registruoti, nes niekaip manęs pasirašusio savo vardu, pavarde, moksliniu laipsniu ir emailu, niekaip negalėjo identifikuoti. Nesuprantama, kam ta identifikacija reikalinga jeigu kalbama apie vieną svarbiausių Valstybės klausimų – valdžios teisėtumą, legitymumą. Gal kas žino svarbesnį klausimą? Reikia žiūrėti klausimo esmės, o ne tai, kas tą klausimą kelia. Gal iki tokios logikos dar toli? O jeigu anonimas kreiptųsi, tai ką, valstybei svarbių klausimų spręsti nereikia?

  Į KT teisėjus kreipiausi ne pagal pareigas, o kaip į LR piliečius, kurie galėtų pareikšti nuomonę tokiu svarbiu Valstybei klausimu. Jokios reakcijos, gal jie jau ne LR piliečiai ir neatsakingi už Lietuvoje esančią neteisėtą valdžią? Visko gali būti.

  Apie visą šitą situaciją emailais informavau LR Prezidentūrą ir paprašiau, kad JE Prezidentė būtų informuota. Juk neįmanoma suvokti, kad prezidentūros darbuotojai neinformuotų LR Prezidentės tokiu svarbiu klausimu ir dar ypač tokiu momentu, kai yra ruošiamas metinis pranešimas tautai. Taigi išgirdome JE Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinį pranešimą, kuriame nė vienu žodeliu neužsiminta apie vieną svarbiausių Valstybės problemų – esamos valdžios neteisėtumą. Pasirodo gerokai svarbiau priminti Seimui apie 130 alkoholio įstatymo pataisymų. Taigi matydamas tokį iš esmės neatsakingą Preizidentūros ir JE Prezidentės veikimą, parašiau straipsnį „JE metinis pranešimas yra NUSIKALTIMAS PRIEŠ VALSTYBĘ“, kurį atspausdino ekspertai.eu ir biciulyste.com.

  Kartojimas yra mokslų motina. Taip mokykloje išmokino. Taigi laukdamas nesulaukdamas vėl viešai kreipiausi į partijas ir į Seimą: „Viešas kreipimasis į partijas ir Seimą“, kurį atspausdino ekspertai.eu.

  Seimo paprašiau, „nedelsiant rinktis ir priimti LR Rinkimų įstatymą be partinių sąrašų“.

  Kaip sakoma, reakcija į viešą kreipimąsi buvo paprasta, „ilgai laukęs dar palauk“. Ir galvoju, kiek čia dar reikėtų laukti, ar dar 25 metus ar mažiau, ar daugiau. Vis tiek reikia gauti atsakymą. Kaip čia taip, tautos išrinktieji ir vis tyli ir tyli, kaip kokią kilnojamą Lietuvos žemę pardavę.

  Taigi delsti nėra kada, pats paruošiau LR Rinkimų įstatymą esamo LR Rinkimų įstatymo pagrindu, kuriame pašalinau prieštaravimus LR Konstitucijos 55 str., t.y. pašalinau iš įstatymo tas vietas, kuriose yra kalbama apie daugiamandates apygardas, partijų sąrašus na ir t.t. Šitą pataisytą LR rinkimų įstatymą kartu su šiuo straipsniu siunčiu visiems Seimo nariams, visai Prezidentūrai, visai Vyriausybei, visoms partijoms ir spaudai.

  Seimo narius primygtinai prašau nedelsiant šioje pavasario sesijoje priimti šitą pataisytą ir neprieštaraujanti LR Konstitucijos 55 str. LR Rinkimų įstatymą ir į ateinančius rinkimus eiti pakelta galva, garbingai, kaip ir Konsitucijos 55 str. parašyta lygia ir tiesiogia teise būti išrinktiems. Jūs tą turite padaryti LAISVA valia, nieko neverčiami, nes kitu atveju neveikimas bus suprantamas, kaip veikimas prieš Valstybę, o Jūs galite tapti TYČINIAIS NUSIKALTĖLIAIS PRIEŠ VALSTYBĘ. Toks supratimas atsiranda tada, kai asmenys yra informuojami, jiems išaiškinama, kaip negalima daryti, o jie vis tiek savo daro dėl savo grynai asmeninės naudos. Labai prašau, nenuklyskite į šitą šunkelį. Tikrai dar yra laiko, tiktai bereikia tik gero noro, sąžinės, teisingumo.

 10. Jėga:

  Išmintingai visais klausimais paaiškino Čekutis. Taip mąsto dauguma dar nenutautėjusių lietuvių, tik bijo pasakyti.
  Mūsų šeima aptarė visus teiginius ir pritarė, nėra prie ko prisikabinti. Reikės pagalvoti apie tautininkus rimčiau.

 11. Senis:

  Tie, kurie smerkia ir rašo piktai – jie tiesiog pavydi ir neturi kito rimto argumento. tai matosi plika akimi.
  Kiek besistengtų – nepasiseks, ne jų nosiai autorius ir jo mintys. Tegul putoja.

 12. Perkūno Paukštis:

  Tautininkams – sėkmės !

 13. Kemblys:

  Ričardas Čekutis:
  ,,tradiciškai, partijos reputaciją, programines, demonstruoja, politine, susikompromitavusia, tendencingai, suformuotas, deklaraciją, deklaruojamų, idėjos, sisteminių partijų programose faktus, partnerių, tautinei-antikorupcinei koalicijai, interpretacijos, populistiniais lozungais, reguliariai, korupcinė politinė sistema (3 svetimžodžiai iš eilės!), garantas, principai, idėjos federalizuoti, nacionalinių, suverenitetus, principais suformuotos, biurokratijai, reformuoti, nacionalinės, principus……………”

  Jei norite kuopti straipsnį iki galo, tai pradėkite nuo ,,Prasimanymas Nr. 4″.

  • Jei pradžia ir galima, tai tik susigrąžinus pilną, t.y. pradinį n e n u s l ė p t ą įvardą “LTS”, mat “TS” ir “LTS”
   visi kita daryba (todėl dabartinė TS, ar su TT, ar su PP, ar BB …na “politvalkatynas”, atsiprašau
   – kadang ne l i e t u v i ų, o velniažin kaip “tautininkų). Tik tiek, tad Mikėnų, Trojos, Raigardo ar Pilėnų
   žaidimai, jau gerb. p. Rudžio (mokslininko) atsakomybė asmeninė, už sąlygą tiem pat Pankai, Kundrotui,
   ar ir Čekučiui su Matuliui valkiotis kokiuose “Drąsos”, “Skalsos”, “Gausos” ar “Tvarkos” sąrašynuose.

   Valkata visuomet bus valkata, –
   apit “tūzus” perėjūnus /valkatas/
   gražiai lkz .lt
   >>
   valkata
   valkatarna
   valkatas
   valkatauti
   valkatavimas
   valkatėti
   valkatija
   valkatynas
   valkatinis
   valkatysta
   valkatystė
   valkatiškas
   valkatiškumas
   valkatoti
   valkatūnas
   valkatūzas

   persiskaičius (ir įsigilinus, moksliškai, kaip p. Rudys)
   tai ir gerb Čekutis su pradininku Matuliu bei visai tęsėjais
   buvusios LTS galėtų vėl neapdairiai, ar nuožmiai Songailos
   “nukeltą” ir be veido, vardo, pavadinimo lietuvių paliktą LTS …a t k u r t i.

   Tai ne žaidimas, – valkatū̃nas scom. valkata:
   1. Visur pilna dabar valkatū̃nų Ėr. Tokiem valkatū̃nam nieko nedaro Sdk. Tu jau atlapaburnis, kai paskutinis valkatū̃nas Ds. Valkatūnai vėl keliuose miestuose bandė tranksmą kelti LC1886,8. | Šunų yra valkatū̃nų – suėda kurapkas Kvr.
   2. Šis valkatū̃nas galėtų dirbt, ale tik valkiojasi be darbo Šn.

   valkatū̃zas žr. valkata:
   1. Valkatū̃zai čia Vilniuj suvažiavę Brb.
   2. Su valkatūzais nesusidėk! Ėr. Nu mat susidėjo su kokiuo valkatūzù ir ištekėjo Pg. O kur tu buvai, valkatūzai tu?! rš.
   iš MŪSŲ PAVELDO TAI, – pirmųjų garsų dar tebeskambančių po Saule.

  • A propos:

   Jei norite kuopti Alko svetainę, pradėkit nuo K(r)emblio. Yra gi priemonių prieš grybą.

 14. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Čia R.Čekučiui, kaip vienam iš Tautininku vadų pernešu komentarą, kuris skirtas kitam tautininkui Mariui Kundrotui po jo straipsniu “Daugiaveidė tiesa”, kur jis komentaruose nesupranta ką reiškia būti partijos sąraše:
  O tą Mariau, kad SĄRAŠAI yra antikonstituciniai. Tokių Konstitucijoje nėra. Taigi jei išrinks kas nors…. priesieksite Konstitucijai, kurią iš karto ir SULAUŽYSITE. Tai reiškia, kad Jūsų žodis, Jūsų garbė, Jūsų protas jau parsidavęs Valstybės išdavystei, Jūs būsite valdžioje NETEISĖTAI. Ar tai nekelia tamstai susirūpinimo? Čia tamstos kgbistinis triukas, kad laikymasis LR Konstitucijos yra tarnavimas “oligarchams” nepadės. Nes laikymasis Konstitucijos yra tarnavimas Valstybei, tai padorumas, ištikimybė, teisinės valstybės kūrimas. Nėra dabar svarbesnio klausimo kaip teisėtos valdžios formavimas ir tas įmanoma tik GRIEŽTAI prisilaikant LR Konstitucijos 55 str. reikalavimų. Čia tas dalykas, kai apsimetate nesuprantą apie ką kalbu, nepadės išvengti fakto, kad siekdamai tapti Seimo nariais ir nesilaikydami Konstitucijos tampate NUSIKALTĖLIAIS prieš Valstybę. Šiuo komentaru laikau, kad tamsta esi ASMENIŠKAI įspėtas, reiškia neši pilną asmeninę atsakomybę už savo veikimą ir neveikimą. Kadangi esi vienas iš Tautininkų partijos vadų, tai laikau, kad Tautininkų partija yra įspėta, supažindinta ir nešą pilną atakomybę už savo veikimą ir neveikimą, jei eis į rinkimus laužydami ir trypdami LR Konstituciją. Nesupratimu ką darote neatsipirksite. Tas pats lygia dalimi liečia visas partijas, visus Seimo narius, nes jie YRA INFORMUOTI tiesiogiai emailais ir per publikuotus straipsnius. Nuo atsakomybės NEPABĖGSITE. Tyčiniams Konstitucijos laužytojams, Valstybės niekintojams bus surasta tinkama vieta Lietuvos istorijoje. Tai va, čia yra tokio rimtumo atsakymas į tamstos klausimą: O ką?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė