Lietuva ir Pietų Korėja stiprina kultūrinį bendradarbiavimą (0)

Lietuva ir Pietu Koreja_lrkm.lt

lrkm.lt nuotr.

Birželio 23 d. ASEM kultūros ministrų susitikimo paraštėse Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius susitiko su Pietų Korėjos kultūros viceministru Park Younggoog. Susitikimo metu aptarta galimybė pasirašyti tarpvalstybinį susitarimą dėl bendradarbiavimo, kancleris pristatė Lietuvos kultūros ir kūrybinių industrijų politikos kryptis ir svarbiausius tikslus, pakvietė Pietų Korėją bendradarbiauti vystant kūrybinių industrijų centrus atgaivintuose kultūros paveldo objektuose.

„Kinas, dizainas, kompiuteriniai žaidimai – perspektyviausios dvišalio bendradarbiavimo sritys, kurias turėtume plėtoti. Pietų Korėjos ekspertų tiriamieji vizitai į Lietuvą būtų geras pagrindas plėtojant dvišalį bendradarbiavimą minėtose srityse“, – sakė kancleris.

Dvišalio susitikimo metu aptarta galimybė pasirašyti tarpvalstybinį susitarimą dėl bendradarbiavimo kultūros, švietimo, mokslo srityse.

Pietų Korėjos atstovai pažymėjo, kad abi šalys turi panašias vizijas vystyti kultūros ir kūrybinių industrijų lauką ir yra puikios galimybės plėtoti dvišalį bendradarbiavimą.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Politika ir ekonomika, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė