JK Europos reikalų ministras: reikia išsaugoti Lietuvos ir JK saitus (0)

3493_11998298_123945847957115_441379384_n.jpg.thb„Lietuvą ir Jungtinę Karalystę sieja tvirti ekonominiai ir politiniai ryšiai, glaudūs santykiai tarp žmonių, abi šalys yra artimos ir patikimos NATO sąjungininkės. Norime išsaugoti šią tvirtą partnerystę“, – sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio mėn. 24 d. kalbėdamas telefonu su Jungtinės karalystės Europos reikalų ministru Davidu Lidingtonu.

L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva gerbia Jungtinės Karalystės žmonių sprendimą išstoti iš Europos Sąjungos ir tikisi tolimesnio glaudaus bendradarbiavimo įvairiose srityse.

„Turime tęsti mūsų glaudų bendradarbiavimą. Lietuva labai vertina principingą Jungtinės Karalystės poziciją demokratijos, žmogaus teisių ir laisvių, santykių su Rusija, Rytų partnerėmis, saugumo srityse“, – sakė L. Linkevičius

D. Lidingtonas padėko Lietuvai už solidarumą, kurį Jungtinė Karalystė jautė tiek referendumo kampanijos metu, tiek ir po rezultatų paskelbimo.

D. Lidingtonas pabrėžė, kad reikia išsaugoti Lietuvos ir Jungtinės Karalystės partnerystės saitus, nes jie išliks svarbūs nepaisant ateityje įvyksiančių pokyčių ES–JK santykių srityje.

Ministrai sutarė, kad būtina išnaudoti visas galimybes ir egzistuojančius dvišalius ir daugiašalius formatus, kad būtų išsaugota ir toliau plėtojama tvirta Lietuvos ir Jungtinės Karalystės partnerystė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė