„Brexit“: peticija dėl antrojo ES referendumo muša populiarumo rekordus (1)

shutterstock.com nuotr.

shutterstock.com nuotr.

48 proc. Jungtinės Karalystės piliečių, pasisakiusių už šalies ateitį Europos Sąjungoje, tokie pritrenkti jiems nepalankios referendumo baigties, jog inicijuoja parlamentinę peticiją dėl antrojo balsavimo, skelbia „The Independent“.

„Mes siekiame, kad šalies vadžia įteisintų tokią nuostatą: jeigu lemiamas rezultatas (nepriklausomai nuo to, aš jis palankus ES šalininkams, ar kritikams), į rinkimus atėjus mažiau nei 75 proc. rinkėjų, yra mažesnis nei 60 proc., turi vykti antras referendumas“, – teigiama peticijoje.

Peticija sulaukė tokio susidomėjimo, kad neatlaikė interneto svetainė, kurioje ji skelbiama. Ją jau pasirašė 55 tūkst. žmonių – kiekvieną minutę pasirašiusiųjų skaičius auga maždaug tūkstančiu.

Visos peticijos, sulaukusios daugiau nei 100 tūkst. parašų, turėtų būti svarstomos parlamente.

Jungtinė Karalystė birželio 23 dieną apsisprendė palikti Sąjungą – už pasitraukimą balsavo 51,9 proc., o už pasilikimą 48,1 proc. britų. Rinkėjų aktyvumas siekė 72 proc.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas pentadienio, birželio 24 dienos, rytą paskelbė atsistatydinantis.

Šaltinis www.delfi.lt
Kategorijos: Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė