Prie Vyriausybės palapines pasisatęs jaunimas žada grįžti pirmadienį (video) (1)

Alkas.lt. R. Garuolio nuotr.

Alkas.lt. R. Garuolio nuotr.

Birželio 22 dienos vakare, Vilniuje prie vyriausybės pastato grupė žmonių pasistatę palapines protestavo prieš Darbo kodekso pakeitimus.

Tarp jų – didelė dalis studentų iš Kauno. Jie žadėjo nesitraukti tol, kol įstatymas nebus atšauktas. Tiesą, popietę jie susirinko savo palapines ir išvyko švęsti Joninių, bet žada sugrįžti pirmadienį.

Tuo metu studentus sukritikavo premjeras Algirdas Butkevičius. Jo teigimu, protestą surengę jaunuoliai net nežino, apie ką jis.

„Lietuvos studentų sąjunga jiems nepritaria ir studentų sąjungos jie vertinami neigimai. Aš manau, tai tam tikra grupelė studentų, kurie, kiek žinau, piketavo ir Kaune, prie savivaldybės pastato. Mano specialistai buvo susitikę su jais, paklausė, kokie yra argumentai, dėl ko esate nepatenkinti, jie neišsakė nė vieno argumento, keliamas vienintelis reikalavimas – kad būtų atšauktas Darbo kodeksas. Buvo užduotas klausimas, kad gal tas Darbo kodeksas palengvina įsidarbinimą jaunimui, jie nieko nenorėjo girdėt, klausyt ir matyti, kad visiškai nėra su juo susipažinę“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė premjeras.

Nuo pirmadienio prie Vinco Kudirkos aikštėje prie vyriausybės protestuojančio jaunimo prisijungs ir profsąjungos.

„Palaikome jaunimą, kad jis suorganizavo akciją, ir nuo pirmadienio prisijungsime, atsistos ir mūsų palapinės šitoje aikštėje, jeigu to reikės, ir mėginsime tokiais būdais tartis, kad tas įstatymas būtų arba grąžintas atgal į Seimą svarstyti, ir būtent svarstymo metu būtų atsižvelgta į pastabas, kurias mes pateikėme“, – sakė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė