Ž. K. Junkeris susitiko su Rusijos prezidentu (0)

Žanas Klodas Junkeris | wikipedia.org nuotr.

Žanas Klodas Junkeris | wikipedia.org nuotr.

Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris ketvirtadienį, birželio 16 dieną, pasakė Rusijai, kad vienintelis būdas 28 valstybių Europos Sąjungai (ES) panaikinti ekonomines sankcijas Maskvai yra visiškas Ukrainos taikos susitarimo įgyvendinimas.

Pasak Ž. K. Junkerio, ES turi kalbėtis su Rusija, bet tai nereiškia, kad susvyruoja ES parama Ukrainos teritoriniam vientisumui.

Tą jis pasakė kalbėdamas per ekonominę konferenciją Sankt Peterburge ir pabrėžė, kad norintis tiesti tiltus, o ne statyti sienas.

Politikas netiesiogiai sukritikavo Lietuvos Užsienio reikalų ministrą Liną Linkevičių, kuris laikosi griežtos politikos linijos Rusijos atžvilgiu.

Vėliau jis susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Tai pirmasis susitikimas su Vladimiru Putinu nuo tada, kai Europos sąjunga Maskvai įvedė sankcijas dėl jos veiksmų Ukrainoje.

Bendrijos lyderiai iki mėnesio pabaigos turi apsispręsti, ar Maskvai pratęsti apribojimus.

Rusijos ekonomika, kurią paveikė ir Vakarų sankcijos, ir naftos kainos kritimas, išgyvena ilgiausią recesiją nuo to laiko, kai V.Putinas prieš 16 metų atėjo į valdžią.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė