Lietuvos ir Indijos užsienio reikalų ministrai aptarė ekonominio bendradarbiavimo skatinimą, švietimo mainus (4)

Sušma Sviradž | wikipedia.org nuotr.

Sušma Sviradž | wikipedia.org nuotr.

Lietuvos ir Indijos užsienio reikalų ministrai telefonu aptarė ekonominio bendradarbiavimo skatinimą, švietimo mainus Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 15 dieną telefonu kalbėjosi su Indijos išorinių reikalų ministre Sušma Sviradž (सुषमा स्वराज). Ministrai pažymėjo, kad Lietuvą ir Indiją sieja draugiški santykiai, kuriuos abi šalys yra pasirengusios toliau stiprinti.

„Esame pasirengę dėti visas pastangas, kad su Indija derinami susitarimai dėl bendradarbiavimo žemės ūkio ir mokslo bei technologijų srityse būtų kuo greičiau pasirašyti. Tai atvertų didesnes galimybes abiejų šalių verslininkams, mokslininkams, studentams“, – sakė L. Linkevičius.

Lietuvos diplomatijos vadovas teigė, kad daugiau kaip pusė tūkstančio Indijos piliečių, studijuojančių Lietuvos aukštosiose mokyklose, rodo Lietuvos universitetų pripažinimą, atvirumą ir egzistuojantį didelį akademinio bendradarbiavimo potencialą, kuriuo privalome pasinaudoti.

Ministras L. Linkevičius taip pat išreiškė viltį, kad bus pasiektas progresas, derantis dėl ekstradicijos sutarties su Indija.

Indijos ministrė išreiškė apgailestavimą, kad neįvyks birželio 22-23 d. planuotas jos vizitas į Lietuvą. Ministrai sutarė ieškoti abiem pusėms priimtinų  datų, kad atidėtas vizitas įvyktų artimiausioje ateityje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė