Kelionėms autobusu lietuviai dažniausiai renkasi Latviją ir Lenkiją (0)

Hanesas Sarpas | asmeninė nuotr.

Hanesas Sarpas | asmeninė nuotr.

Prasidėjus šiltajam metų sezonui, tarptautinių pervežimų autobusais bendrovės skaičiuoja didėjančius keleivių srautus. Didžiausios tarptautinių pervežimų bendrovės Baltijos šalyse  duomenimis, per pirmuosius penkis šių metų mėnesius pervežta virš 43 000 keleivių iš Lietuvos – 23 proc. daugiau nei tuo pat metu pernai. Lietuvos gyventojai dažniausiai autobusais keliauja į Rygą ir Varšuvą. Keliaujančiųjų autobusais ypač padaugėja ilgųjų savaitgalių, švenčių laikotarpiu, įvairių renginių ir švenčių metu.

„Lietuvių susidomėjimo Lenkijos sostine priežastimis įvardintumėme vasarą keliaujančius studentus, dažnesnes atostogas lankant gimines ir draugus. Per visus metus keliones į Rygą dažniau renkasi verslo klasės keliautojai, tad vasarą šio maršruto auditorija ima kisti. Nepaisant to, pokytis nedidelis, todėl tikimasi, kad verslininkų vietą užims turistai, keliaujantys į Latviją atostogauti“, – teigia autobusų grupės direktorius Hanesas Sarpas (Hannes Saarpuu).

„Prasidėjus šiltiems orams, šių metų gegužę, lyginant su tuo pat laikotarpiu pernai, bendrovėje pastebime 53,6 proc. keleivių skaičiaus augimą: šiemet gegužę pervežėme beveik 11,5 tūkst. keleivių iš Lietuvos, o tuo pat metu 2015 m. – kiek mažiau nei 7,5 tūkst. Birželiui dar tik įpusėjus, jau pervežėme tiek keleivių, kiek pernai per visą birželio mėnesį (daugiau kaip 8 tūkstančius). Tai rodo, kad lietuviai vis dažniau atostogoms ir kelionėms renkasi autobusus. Šią tendenciją lemia besikeičiantis žmonių požiūris – keliauti autobusais yra ne tik pigus, bet ir patogus būdas, nes siūlomi lankstūs išvykimo grafikai, daug sustojimų ir stotelių. Kelionė autobusu gali būti ir patogesnė, negu keliaujant automobiliu, kai visą kelionės laiką galima išnaudoti naršant internete, dirbant, naudojantis išmaniaisiais prietaisais, žiūrint filmus įmontuotuose ekranuose“, – sako H. Sarpas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė