VU Kauno humanitarinis fakultetas bendradarbiaus su verslo sektoriumi (0)

MB ,,Rinkodaros pulsas" direktorius Artūras Svirskis ir VU KHF dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys | VU nuotr,

MB ,,Rinkodaros pulsas” direktorius Artūras Svirskis ir VU KHF dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys | VU nuotr,

Vilniaus universitetas ir „Rinkodaros pulsas“, MB (ThinkBig.lt) pasirašė oficialų ketinimų protokolą, kuriuo susitarė aktyviai bendradarbiauti, įgyvendinant svarbius projektus, kuriant palankias sąlygas studentų mokymo proceso tobulinimui, pagrindinių ir funkcinių įmonės sričių plėtrai bei jaunų specialistų integracijai į didelių iššūkių pateikiančią darbo rinką. Prisiimtus įsipareigojimus Vilniaus universitetas įgyvendins per savo kamieninį akademinį padalinį – Vilniaus universiteto Kauno humanitarinį fakultetą (VU KHF).

Siekiama mažinti atotrūkį tarp akademinio mokslo ir praktinio žinių taikymo

„Vis netyla kalbos apie akademinio mokslo specifiką, dėl kurios studentai įgauna per mažai įgūdžių, yra nepakankamai pasirengę atlikti praktines užduotis konkrečiose darbo vietose, todėl baigę universitetą susiduria su darbo paieškos keblumais. Nusprendėme, kad pats laikas griauti šią tendenciją ir atverti kelius į realios darbo specifikos pažinimą, sudaryti galimybes studentams įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, – apie bendradarbiavimo idėjos motyvus pasakoja VU Kauno humanitarinio fakulteto dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys. – Įmonę partnerę pasirinkome neatsitiktinai – jau daugiau nei porą metų neformaliai bendradarbiavome su „ThinkBig“ kolektyvu. Įvertinę mus jungiančius interesus ir matydami plačias bendradarbiavimo galimybes, pasirašėme oficialaus bendradarbiavimo dokumentus“. Doc. dr. Kęstutis Driaunys įsitikinęs, kad šios įmonės indėlis į VU KHF studijų sistemą, studentų praktinio rengimo procesą bei stambių projektų įgyvendinimą fakulteto bendruomenei bus labai naudingas ir leis džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

Ketinama integruoti į lietuvių filologijos, informatikos, ekonomikos, marketingo ir vadybos studijas VU KHF

Abi minėtos šalys susitarė bendradarbiavimą vystyti su lietuvių filologijos ir reklamos, informatikos, ekonomikos bei marketingo studentais. Jauniems specialistams atsivers puikios galimybės: bus galima atlikti praktiką įmonėje, o baigus universitetą čia pat potencialiai įsidarbinti pagal savo studijų sritį. Taip pat studentai galės dalyvauti bendruose projektuose su būsimais kitų specialybių atstovais, prisidėti prie Europos Sąjungos lėšų pritraukimo ir įsisavinimo, semtis patirties šios įmonės atstovų vedamuose privalomų dėstomų dalykų seminaruose. Įmonė universitetui ketina pateikti rinkos poreikius atspindinčių kursinių, bakalauro ar magistro darbų temų/krypčių, kurios būtų naudingos ir įdomios tiek studentams, tiek inovacijomis besidominčiai ir nuolatinio progreso siekiančiai komandai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė