Atraskite Žagarės regioninį parką iš naujo (0)

Žagarės regioninio parko mobilioji programėlė | Alkas.lt nuotr.

Žagarės regioninio parko mobilioji programėlė | Alkas.lt nuotr.

Žagarės regioninio parko direkcija jau bene dešimtmetį įgyvendina įvairius projektus tvarkydama bei pritaikydama lankymui kultūros, gamtos paveldo objektus, įrengdama lankytojams skirtą infrastruktūrą. Tačiau nepakanka vien sutvarkyti ir pritaikyti objektus ar vietas lankymui. Būtinas ir nuolatinis žinių teikimas apie juos.

Direkcija nuolat leidžia įvairius spausdintus leidinius, kurie populiarūs lankytojų tarpe, tačiau technologijoms nuolat tobulėjant direkcija įsitikinusi, jog mobilioji programėlė išmaniesiems telefonams puikus naujas būdas pateikti lankytojams būtinas žinias.

Direkcija tiki, jog mobilioji programėlė padės dar labiau sudominti Žagarės regioninį parką tarp jaunų bei šiuolaikiniu ritmu gyvenančių vyresnių žmonių. Paprastai būtent mobilusis telefonas kartu su pinigine būna visų turistų kišenėse, jis retai kada paleidžiamas iš rankų. Todėl direkcija siekia visiems išmaniesiems regioninio parko svečiams viešnagę padaryti kuo sklandesnę, naudojantis Žagarės regioninio parko mobiliąja programėle. Atraskite su ja Žagarės regioninį parką iš naujo!

Žagarės regioninio parko mobiliąją programėlę galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną iš Google Play Store. Ji pritaikyta telefonams su „Android“ operacinėmis sistemomis. Paieškos laukelyje tiesiog įveskite „Žagarės regioninis parkas“ ir rasite programėlę, kurią puošia Žagarės regioninio parko ženklas. Programėlėje pateikta visa būtiniausia informacija parko lankytojams. Čia rasite ne tik pagrindinę informaciją apie regioninį parką, direkciją, lankytojų centrą, bet ir lankytinus gamtos, kultūros paveldo, rekreacinius objektus, siūlomus maršrutus, pažintinius takus bei įvairias kitas veiklas Žagarės regioniniame parke. Bene svarbiausia aplikacijos dalis – interaktyvus žemėlapis su nuorodomis.

Žagarės regioninio parko mobilioji programėlė – bendras Žagarės regioninio parko direkcijos ir Vilniaus universiteto Matematikos ir Informatikos fakulteto, Informacinių technologijų bakalauro studijų programos antrojo kurso studentų Jono Terlecko, Karolio Karalkevičiaus, Martyno Degučio, vadovaujamų Informacinių technologijų prodekano dr. Lino Bukausko, projektas.

Mobilioji programėlė bus nuolat atnaujinama, pildoma ir koreguojama, o Žagarės regioninio parko lankytojai kviečiami naudotis ja ir keliauti po žagarės regioninį parką!

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė