Lietuvos žemės ūkiui ypatingas dėmesys iš JAV (0)

JAV ir Lietuvos veleveles_zum.lt nuotr

zum.lt nuotr.

Birželio 10 d. į Lietuvą atvyksta Jungtinių Amerikos Valstijų Žemės ūkio departamento sekretoriaus pavaduotojas Maiklas T. Skjusas (Michael T.Scuse). Jis ketina susitikti su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene ir aptarti bendradarbiavimo perspektyvas.

Šis susitikimas – tai pirmas tokio aukšto lygio vizitas žemės ūkio srityje ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione.  „Jungtinės Amerikos Valstijos – tai viena prioritetinių rinkų, todėl jai skiriama daug dėmesio. Penktadienį su p. Skjusu ketiname aptarti eksporto galimybes. Šiuo metu vienas aktualiausių klausimų – mūsų bendrovių įsitvirtinimas JAV rinkoje“, – teigia žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Susitikimo metu ketinama kalbėti ne tik apie pieno ir mėsos gaminių prekybą, bet ir  apie eksporto leidimus kiaušinių produktams.

Birželio 10 d. 11 val. vyks žemės ūkio ministrės Virginijos Baltratienės ir JAV Žemės ūkio departamento sekretoriaus pavaduotojo Maiklo T. Skjuso spaudos konferencija Žemės ūkio ministerijos 399 salėje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė