R. Juknevičienei patarta Seime negiedoti LTSR himno (0)

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A. Rasakevičiaus nuotr.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija nustatė, kad Seimo narė konservatorė Rasa Juknevičienė pažeidė Lietuvos Respublikos valstybės himno įstatymo nuostatas ir Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintus pagarbos žmogui ir valstybei, padorumo ir pavyzdingumo principus.

Rekomenduota politikei ateityje vengti elgesio, rodančio nepagarbą Lietuvos valstybės simboliams ir kenkiančio Seimo institucijos reputacijai ir autoritetui.

Į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją dėl R. Juknevičienės elgesio kreipėsi Seimo narys Petras Gražulis.

Jis tvirtino, kad šių metų vasario 25 d. neeilinės sesijos baigimo proga Seimo salėje Seimo narė R. Juknevičienė giedamo Lietuvos valstybės himno metu neva demonstratyviai užtraukė Tarybų Lietuvos himną.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija taip pat nustatė, kad Seimo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai, išskyrus Seimo narius Vidą Mariją Čigriejienę ir Arimantą Dumčių, šių metų vasario 25 d., išeidami iš Seimo posėdžių salės parlamentarams pradėjus giedoti Lietuvos valstybės himną, parodė nepagarbą Lietuvos valstybės himnui. Etikos sargų vertinimu, jie pažeidė Valstybės himno ir Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė