Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną paminėkime eidami (0)

valgardena.it nuotr.

valgardena.it nuotr.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia visus šiaurietiškojo ėjimo gerbėjus dalyvauti jau tradicija tapusiame šiaurietiškojo ėjimo žygyje. Šiais metais žygis bus skirtas Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimui ir vyks gražiame Verkių regioniniame parke, prie Žaliųjų ežerų birželio 4 d. (šeštadienį).

„Šiuo renginiu siekiama atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, jų sprendimą. Visiems puikiai žinoma, kad vienas iš sprendimo būdų – tai mažinti autotransporto keliamą taršą. Ir ne tik dviračiai gali būti puiki alternatyva – šiaurietiškasis ėjimas taip pat. Šis ėjimo būdas ne tik itin malonus, tačiau ir labai naudingas sveikatai, todėl šiaurietiškai pasivaikščioti tikrai vertėtų kuo dažniau“, – teigia Vilniaus visuomenės sveikatos biuro direktorė Gražina Sidorovienė.

Vilniečiai bei sostinės svečiai patys galės tuo įsitikinti birželio pirmąjį šeštadienį puikioje gamtos apsuptyje. Čia laukiami visi – tiek jau spėję susipažinti su šiuo ėjimu, tiek norintys jį išbandyti. Amžius bei fizinis pasirengimas taip pat nesvarbu. Tai bus puiki vieta susiburti, atrasti bendraminčių, ir žinoma, pasimėgauti šiaurietiškuoju ėjimu, keliaujant  Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinio keliais, didžiausio ir giliausio Verkių parke esančio Balsio ežero pakrantėmis bei miškais. Visas šiaurietiškojo ėjimo žygio takas sudarys 6,4 km.

Registruotis į žygį galima internetu arba taip pat renginio dieną nuo 10.30 val. Žygio pradžia bus skelbiama 12.00 val. Žaliųjų ežerų paplūdimyje. Kol vyks registracija, visi norintys galės dalyvauti kineziterapeutų vedamose mankštose, pasimatuoti savąjį kūno masės indeksą, bendrauti su šiaurietiškojo ėjimo instruktoriais.

Visi žygio dalyviai kviečiami apsirengti patogiai, įsidėti vandens, užkandžių, nes po žygio bus rengiamas ir bendras dalyvių piknikas. Taip pat tie, kurie turi šiaurietiškojo ėjimo lazdas kviečiami jas pasiimti, neturintiesiems rengėjai paskolins lazdas renginio vietoje.

Laiko liko visai nedaug, tad registruokitės čia.

Renginys – nemokamas.

ban1

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė